Współpraca Międzynarodowa

Logo - Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów

Zaproszenie na seminarium o międzynarodowych zamówieniach publicznych

„Eksporter na globalnym rynku zamówień publicznych” to tytuł bezpłatnego seminarium organizowanego z myślą o przedsiębiorcach przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Wydarzenie odbędzie się 17 października 2017 r., w godz. 10.30-14.00, w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu, przy ul. Plac Teatralny 2 (I p, sala 215).

 

PARTNERZY MERYTORYCZNI

Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ministerstwo Rozwoju, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Kompass Poland Sp. z o.o.

 

DO KOGO SKIEROWANE JEST SEMINARIUM?

Wydarzenie adresowane jest do polskich przedsiębiorców z różnych branż, prowadzących wymianę handlową z zagranicą lub planujących ekspansję na zagraniczne rynki.

 

TEMATYKA

Podczas seminarium omówione zostaną zagadnienia dotyczące rynku zamówień publicznych organizacji międzynarodowych, w tym Organizacji Narodów Zjednoczonych i agend ONZ, Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju, instytucji Unii Europejskiej, zamówień publicznych finansowanych przez międzynarodowe instytucje finansowe, w tym przez Grupę Banku Światowego jak również w zakresie realizowanych przetargów NATO.

 

Z uwagi na fakt, iż poszczególne organizacje i instytucje międzynarodowe, prowadzą własne systemy zamówień publicznych, wymagające od ubiegających się o kontrakty znajomości specyficznych procedur i zasad determinujących w nich efektywny udział, celem spotkania jest zapoznanie uczestników z informacją na ten temat.

 

W razie zainteresowania z Państwa strony możliwe będzie przeprowadzenie indywidualnych konsultacji z wybranymi prelegentami.

 

PROGRAM

Agenda seminarium jest dostępna tutaj.

 

ZGŁASZANIE UDZIAŁU

Z uwagi na uwarunkowania organizacyjne uprzejmie prosimy o zgłaszanie uczestnictwa do 16 października 2017 r. (Liczba uczestników ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.)

 

Rejestracja uczestników jest możliwa za pośrednictwem elektronicznego formularza, dostępnego tutaj.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Kontakt w sprawie seminarium:

Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-P COIE)

e-mail: j.wisniewska@kujawsko-pomorskie.pl, tel. 56 62 18 751,

e-mail: t.tyszkiewicz@kujawsko-pomorskie.pl, tel. 56 62 18 443.