Współpraca Międzynarodowa

Plakat Interreg

Zapraszamy na Spotkanie Informacyjne: Poznaj Szanse dla Twojego Projektu w Programach Interreg!

W roku 2024 odbędą się kolejne nabory wniosków o dofinansowanie w ramach programów Interreg Region Morza Bałtyckiego, Interreg Europa Środkowa oraz Interreg Europa.

 

Cieszymy się, że możemy Państwa zaprosić na Spotkanie Informacyjne poświęcone Programom Interreg, które odbędzie się 13 marca 2024 r. w formule on-line.
To wyjątkowe wydarzenie, organizowane wspólnie przez Województwo Kujawsko-Pomorskie i Województwo Pomorskie przy udziale Krajowych Punktów Kontaktowych ds. Programów Interreg: Region Morza Bałtyckiego, Europa Środkowa i Europa, będzie doskonałą okazją do zgłębienia zasad naboru wniosków oraz poznania inspirujących projektów już realizowanych w ramach tych programów. Tym bardziej że jest to niemal ostatnia okazja do zaangażowania się w międzynarodowe projekty, gdyż środki na lata 2021-2027 są już wyczerpywane.

 

Zarejestruj się już teraz, korzystając z poniższego linku

 

Rejestracja trwa do 11 marca, do godziny 15.00. W dniu 12 marca zarejestrowane osoby otrzymają na wskazany adres e-mail link do spotkanie na platformie zoom.

 

Dołącz do naszego Spotkania Informacyjnego, poznaj zasady Programów Interreg i zainspiruj się projektem, który może zmienić przyszłość Twojej inicjatywy!

 

 

Regionalny Punkt ds. Interreg