Współpraca Międzynarodowa

Interreg Europe

Trzeci nabór projektów Interreg Europa w toku – Poznaj Szansę na Współpracę!

Zapraszamy na krajowe seminarium informacyjne dotyczące trzeciego naboru wniosków w ramach programu Interreg Europa 2021-2027, które odbędzie się 10 kwietnia w Warszawie. Spotkanie jest organizowane dla instytucji z całej Polski.

 

Podczas tego spotkania będzie możliwość konsultacji z ekspertem ze Wspólnego Sekretariatu Programu Interreg Europa. Konsultacje będą prowadzone w języku angielskim. Są one adresowane przede wszystkim do aplikantów wiodących.

 

Trzeci nabór wniosków trwa od 20 marca do 7 czerwca 2024 roku.
Po raz pierwszy będzie możliwość współpracowania z partnerami z nowych państw, ponieważ do UE-27, Norwegii i Szwajcarii dołączyły nowe państwa: Albania, Bośnia i Hercegowina, Mołdawia, Czarnogóra, Macedonia Północna, Serbia i Ukraina.

 

Podczas seminarium omówione zostaną program, projekty i warunki trzeciego naboru oraz ofertę wsparcia eksperckiego dla instytucji publicznych. To ostatnia szansa na swobodne planowanie projektów Interreg Europa.

 

Szczegóły znajdują się pod linkiem: Zapowiedź drugiego spotkania informacyjnego na temat naboru wniosków Interreg Europa oraz konsultacji ze Wspólnym Sekretariatem – 10 kwietnia w Warszawie – Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej (ewt.gov.pl)

 

Ponadto Krajowy Punkt Kontaktowy Programu Interreg Europa zamieścił na stronie informację o spotkaniach organizowanych przez Wspólny Sekretariat: sesjach pytań i odpowiedzi oraz webinariach na temat opracowania poszczególnych elementów wniosku.

 

Zapraszamy !!!

Regionalny Punkt Kontaktowy ds. INTERREG