Współpraca Międzynarodowa

Logotyp Interreg Europa

Krajowy Dzień Informacyjny Interreg Europa: Wszystko, Co Musisz Wiedzieć o Programie Współpracy Międzyregionalnej

15 marca ruszył drugi nabór wniosków w programie Interreg Europa. To doskonała okazja dla organizacji i instytucji zainteresowanych współpracą, aby opracować i zrealizować projekty o charakterze międzyregionalnym.

 

Drugi nabór wniosków w Programie Interreg Europa będzie trwać do 9 czerwca 2023 roku, a udział w nim mogą wziąć przedstawiciele władz publicznych każdego szczebla, instytucje publiczne, podmioty prawne posiadające osobowość prawną oraz organizacje międzynarodowe.

 

Krajowy Punkt Kontaktowy zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Krajowym Dniu Informacyjnym, który odbędzie się 28 marca w formule on-line. To wyjątkowa okazja, aby poznać wszystkie najważniejsze informacje dotyczące sposobów ubiegania się o dofinansowanie projektów w ramach drugiego naboru wniosków.

 

Nie przegap tej okazji i zarejestruj się już dziś!

 

Oprócz tego Wspólny Sekretariat Programu Interreg Europa zapewnia wsparcie w zakresie rozwoju i zarządzania projektem. Oferuje on szereg usług, w tym warsztaty tematyczne, jak również webinary, które są prowadzone w języku angielskim.

 

Sesje pytań i odpowiedzi

W formularzu rejestracyjnym prześlij dowolne pytanie na temat drugiego naboru wniosków. Możesz zapytać o pakiet aplikacyjny, proces składania wniosków, kwestie dotyczące budżetu lub partnerstwa itp. – wszystkie pytania są dobre! Odpowiedzi będzie można usłyszeć w trakcie sesji online prowadzonych:

 

Kolejne sesje zaplanowano na 5 maja, 17 maja i 2 czerwca. Będziemy o nich informować po uruchomieniu przez Wspólny Sekretariat rejestracji.

 

Spotkania na temat opracowywania projektu

Dołącz do spotkań poświęconych tworzeniu międzynarodowego partnerstwa oraz metodologii projektu, a także kwestiom zarządzania, budżetu i finansów oraz komunikacji. 

 

Zobacz również

 

Departament Rozwoju i Realizacji Projektów Unijnych