Współpraca Międzynarodowa

Logotyp RREUSE

Zaproszenie na jubileuszową konferencję RREUSE „Ewolucja przedsiębiorstw społecznych w gospodarce cyrkularnej. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość”

W ramach obchodów 20-lecia działalności organizacji RREUSE, międzynarodowej sieci reprezentującej przedsiębiorstwa społeczne działające na rzecz ponownego wykorzystania, naprawy i recyklingu, serdecznie zapraszamy do udziału w dorocznej konferencji „Ewolucja przedsiębiorstw społecznych w gospodarce cyrkularnej. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość”, która odbędzie się 16 listopada 2021 r. w godz. 10-13 i prowadzona będzie w języku angielskim.

 

Konferencja podzielona będzie na dwa panele. Podczas pierwszego panelu „Gdzie jesteśmy w promowaniu wartości społecznej w gospodarce cyrkularnej poprzez politykę UE” omówione zostanie, jak polityka europejska ewoluuje, aby wspierać integracyjną gospodarkę cyrkularną opartą na ponownym użyciu i naprawie. Co jest jeszcze potrzebne w polityce UE, aby pomóc w upowszechnieniu ponownego wykorzystania i związanych z tym lokalnych zielonych miejsc pracy.

Z kolei drugi panel „Jak widzimy rolę przedsiębiorstw społecznych w cyrkulacyjnych modelach biznesowych jutra?” skupi się na różnych perspektywach dotyczących ewolucji przyszłych modeli działalności w zakresie ponownego wykorzystania oraz roli, jaką przedsiębiorstwa społeczne będą odgrywać w ich realizacji.

 

Rejestracji na konferencję należy dokonać pod adresem: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_tGZ4VeERTUuonBFWzvmmpg