Współpraca Międzynarodowa

Logo Interreg Central Europe

Konsultacje wniosków projektowych w najnowszym naborze w programie Interreg Europa Środkowa

25 stycznia 2018 r. o 18.00 upływa termin składania wniosków o dofinansowanie projektów w programie Interreg Europa Środkowa.

 

Więcej informacji o naborze

 

Jeśli na etapie przygotowywania wniosku, wypełniania deklaracji partnerskich, opracowywania budżetu czy planu działań pojawiły się pytania, na które trudno Państwu znaleźć odpowiedź w dokumentach, zapraszamy na krajowe konsultacje.
Pracownicy Krajowego Punktu Kontaktowego (Ministerstwo Rozwoju) i Krajowego Kontrolera (Centrum Projektów Europejskich) będą do Państwa dyspozycji 10 stycznia 2018 r., w godzinach 11.00 – 14.30, w sali im. Grażyny Gęsickiej (ul. Wspólna 2/4, Warszawa).

 

Pytania, na które chcieliby Państwo wysłuchać odprowadzi podczas spotkania prosimy zadać w trakcie rejestracji on-line.

 

Na spotkanie zapraszamy także uczestników zatwierdzonych już projektów Interreg Europa Środkowa, którzy chcieliby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące zasad realizacji i finansowania przedsięwzięć w ramach tego programu.

 

Ramowa agenda spotkana, oraz możliwość rejestracji (z wysłaniem pytań) dostępne są pod adresem www.europasrodkowa.gov.pl/strony/spotkanie

 

Jednocześnie uprzejmie informuję, że 10 filmów szkoleniowych dla wnioskodawców i potencjalnych partnerów, przygotowanych przez pracowników Wspólnego Sekretariatu można znaleźć na kanale youtube: www.youtube.com/playlist?list=PLnfEQzGh-PuWphBYmpQhZlojpHbFR5wvp