Edukacja

Fot. Departament Edukacji

Paweł Szmalc Podwójnym Halowym Mistrzem Polski Samorządowców

W dniach 7-9 grudnia 2018 r. na kortach KampinoSport w Starych Babicach odbyły się VIII Halowe Mistrzostwa Polski Samorządowców w tenisie.

 

Rywalizowano na nawierzchni dywanowej (sztuczna trawa) zarówno w grze pojedynczej, jak i podwójnej. Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego reprezentował tegoroczny podwójny Mistrz Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym a jednocześnie ubiegłoroczny tryumfator rozgrywek halowych Paweł Szmalc. Był to dla niego kolejny bardzo udany występ, zakończony zdobyciem dwóch złotych medali! W grze pojedynczej w półfinale wygrał z Adamem Stańczukiem z Urzędu Miasta w Gorzowie Wlkp. (6:1, 6:1) a w finale z Łukaszem Judkiem z Urzędu Miasta w Poznaniu (6:3, 7:5). W deblu tryumfował natomiast w parze z Witoldem Zubrzyckim z UM w Namysłowie, pokonując w finale Huberta Koneckiego i Marka Olechowskiego z Urzędu Gminy w Teresinie (6:0, 6:0).

 

Szczegółowe wyniki.

 

Paweł Szmalc jest koordynatorem projektu „Prymusi Zawodu Kujaw i Pomorza”. Pracuje w Wydziale Innowacyjnych Projektów Edukacyjnych Departamentu Edukacji i Kształcenia Ustawicznego UMWKP.

Serdecznie gratulujemy!

 

Fot. Departament Edukacji.Fot. dzięki uprzejmości Kampino SportFot. dzięki uprzejmości Kampino SportFot. dzięki uprzejmości Kampino SportFot. dzięki uprzejmości Kampino Sport Fot. dzięki uprzejmości Kampino SportFot. dzięki uprzejmości Kampino SportFot. dzięki uprzejmości Kampino SportFot. dzięki uprzejmości Kampino SportFot. dzięki uprzejmości Kampino SportFot. dzięki uprzejmości Kampino SportFot. dzięki uprzejmości Kampino Sport