Edukacja

Muzeum Toruńskiego Piernika

Muzeum Toruńskiego Piernika

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że otwarcie Muzeum Toruńskiego Piernika, oddziału Muzeum Okręgowego w Toruniu zostało zakwalifikowane do II etapu Plebiscytu na Wydarzenie Historyczne Roku 2015, organizowanego przez Muzeum Historii Polski we współpracy z portalem historia.org.pl. W tegorocznej edycji konkursu nadesłano blisko 200 zgłoszeń z całej Polski, spośród których wybrano 15 w trzech kategoriach: „Wydarzenie”, „Wystawa” i „Edukacja i multimedia”. Otwarcie Muzeum Toruńskiego Piernika znalazło się kategorii „Wydarzenie”. W II etapie to internauci wybiorą najlepsze projekty z całej Polski.

 

 

W imieniu Muzeum Toruńskiego Piernika prosimy o przekazanie informacji na temat konkursu i zachęcenia wszystkich do głosowania. Dzięki współpracy wielu podmiotów z Torunia i Województwa Kujawsko-Pomorskiego na pewno uda nam się zmobilizować lokalną społeczność do oddawania głosów właśnie na Muzeum Toruńskiego Piernika.

 

Głosowanie potrwa do 8 maja!

 

Oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się 24 maja 2016 r.w Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Mamy nadzieję, że udział w konkursie przyczyni się również w znaczący sposób do promocji miasta Torunia i Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Link do strony, na której można oddać głos:

http://www.whr.muzhp.pl/zaglosuj.html

 

Serdecznie dziękujemy za pomoc!

Muzeum Toruńskiego PiernikaMuzeum Toruńskiego Piernika