Edukacja

Zaproszenie do escape room

Ciekawy projekt edukacyjny!

Klub Enigma to tzw. pokój zagadek. Zamknięci w escape roomie gracze muszą wydostać się z pomieszczenia w określonym czasie. By to zrobić, trzeba rozwiązać kilka zagadek, wykazać się zręcznością i umiejętnością logicznego myślenia.

Uczestnicy muszą ze sobą współpracować i wykorzystać swoje zdolności analityczne. Tutaj liczy się spostrzegawczość, kreatywność, spryt i wiedza. Zabawa odbywa się pod presją czasu i czujnym okiem kamery. Każde zadanie to kolejna wskazówka do wyjścia. Wystarczy znaleźć kod…

 

Escape room Klub Enigma otrzymał dofinansowanie z Fundacji PKO BP i został przygotowany przez Kujawsko Pomorskie Centrum Dziedzictwa Oświaty we współpracy z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy. Projekt  jest skierowany do uczniów od 13 roku życia, młodsi uczestnicy mogą wejść do escepe roomu pod opieką osoby dorosłej.

 

Otwarcie escape roomu przewidziano na 20 września 2017 r w budynku Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Bydgoszczy przy ulicy Skłodowskiej –Curie 4.

 

Poprzez zabawę uczestnicy ćwiczą zdolności analityczne, kreatywne myślenie i  pracę w grupie.

 

Serdecznie zapraszamy do rejestracji przez stronę internetową: http://dziedzictwo-oswiaty.pl/

lub telefonicznie 52-341-19-84 wew.15

 

WSTĘP DARMOWY