Edukacja

Taras widokowy w astrobazie w Dobrzyniu nad Wisłą
Taras widokowy w astrobazie w Dobrzyniu nad Wisłą

Astronomia, fizyka i chemia – zajęcia dla przedszkolaków w Astrobazie Dobrzyń nad Wisłą i w „terenie”…

Kolejna astrobaza aktywnie włączyła się w cykl warsztatów astronomicznych w ramach akcji realizowanej przez Wydział Innowacyjnych Projektów Edukacyjnych Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu.

 

Koordynatorzy wraz z uczniami przeprowadzili cykl warsztatów astronomicznych, fizycznych i chemicznych w przedszkolach i w astrobazie Dobrzyń nad Wisłą. Dzieci z Chalina, Krojczyna i Dobrzynia nad Wisłą spotkały się z niecodziennymi zajęciami, które wzbudziły ogromne zainteresowanie. Było to bardzo ciekawe i wartościowe przeżycie dla dzieci.

 

Eksperymenty z udziałem przedszkolaków w Dobrzyniu nad WisłąObserwacje przy astrobazie w Dobrzyniu nad Wisłą PodziekowaniePrelekcje dla przedszkolaków w Dobrzyniu nad WisłąPrzedszkolaki w Dobrzyniu nad WisłąTaras widokowy w astrobazie w Dobrzyniu nad WisłąTeleskop w astrobazie w Dobrzyniu nad WisłąWarsztaty w astrobazie w Dobrzyniu nad WisłąWe wnętrzu astrobazy w Dobrzyniu nad WisłąZajęcia plenerowe przy astrobazie w Dobrzyniu nad WisłąZajęcia w astrobazie w Dobrzyniu nad Wisłą