Edukacja

fot. pixabay
fot. pixabay

Wsparcie i doskonalenie nauczycieli. KPCEN Toruń działa online

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu, mimo że odwołało wszystkie szkolenia oraz konsultacje bezpośrednie, nadal wspiera i doskonali nauczycieli.

 

W związku z sytuacją epidemiczną spowodowaną zagrożeniem koronawirusem oferujemy rozwiązania na odległość. Chętnie zaangażowaliśmy się w realizację projektu Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu, powstałego z inicjatywy marszałka województwa, Piotra Całbeckiego – Kujawsko-Pomorską e-Szkołę. Przy okazji zajęć dla uczniów nauczyciele je prowadzący mogą doskonalić swój warsztat pracy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, a nauczyciele po drugiej stronie kamery – wykorzystać lekcje jako wsparcie dydaktyczno-metodycznej pracy z uczniami na odległość.

 

W nowo zaistniałej sytuacji konsultanci udzielają konsultacji zdalnych: telefonicznych, mailowych, a także za pomocą komunikatorów internetowych. Systematycznie odbywa się wsparcie nauczycieli z języków obcych.

 

Pragniemy kontynuować naszą pomoc w doskonaleniu warsztatu nauczycieli. Dlatego, w tym trudnym czasie, niektóre szkolenia odbędą się w formie e-learningowej.

 

Państwa potrzeby są dla nas ważne, chcemy być pomocni w Waszym rozwoju. Poza propozycjami z Informatora, możemy przygotować dla Państwa formy doskonalenia odpowiadające indywidualnemu zapotrzebowaniu nauczycieli, dyrektorów i szkół.

 

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu