Edukacja

Utalentowana autorka prac Małgorzata Techner
Utalentowana autorka prac Małgorzata Techner

Wernisaż wystawy Małgorzaty Techner

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy we współpracy z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką w Bydgoszczy 10 marca 2018 r. zorganizowało  wernisaż wystawy Małgorzaty Techner. 

 

Młoda artystka jest absolwentką VI LO w Bydgoszczy, obecnie studiuje na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Od wczesnego dzieciństwa rozmiłowana w twórczości plastycznej. Utalentowana autorka prac podzieliła  się swoją pasją.

 

W spotkaniu uczestniczyli m.in. nauczyciele malarki, którzy dostrzegli w niej potencjał twórczy. Ich wsparcie, zaangażowanie rodziny  zdolności artystki i jej pracowitość przyczyniły się do powstania pięknych prac malarskich,  które zachwyciły  liczną publiczność. Spotkanie miało miejsce w  Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Bydgoszczy. Wystawa potrwa dwa tygodnie.

 

 

 

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy jest jednostką oświatową, dla której organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

www.cen.bydgoszcz.pl

 

Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu (TK).

 

Otwarcie wystawy przez Barbarę Daroń wicedyrektora KPCEN w BydgoszczyRodzina, przyjaciele, zaproszeni gościeSłowo wstępne wygłosiła Krystyna Karpińska-KPCEN w BydgoszczyUczestnicy wernisażuUtalentowana autorka prac Małgorzata Techner