Edukacja

Warsztaty aktywizujące

Warsztaty aktywizujące

W ramach realizacji zadań  projektu „Region Nauk Ścisłych”, prowadzonego  przez  Wydział Projektów Edukacyjnych i Stypendiów w Departamencie Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu – Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy – jako partner tego przedsięwzięcia, wyłoniło organizatora warsztatów aktywizujących przeznaczonych dla uczestników Modułu I – PPUH  UNIGLOB sp. z o.o. w Bydgoszczy.

 

Stu uczniów gimnazjów z problemami szkolnymi, Województwa Kujawsko-Pomorskiego, beneficjentów projektu, weźmie udział w warsztatach aktywizujących,  mających na celu między innymi kształtowanie relacji w grupie rówieśniczej, skutecznej komunikacji, rozpoznawania  swoich słabych i mocnych stron.

 

Poza warsztatami gimnazjaliści będą brali udział w zajęciach kulturalno-rozrywkowych oraz sportowych, organizowanych w obiektach klubu „Zawisza” i pobliskim parku wypoczynkowym w Myślęcinku.

 

Uczniowie wraz z opiekunami  będą zakwaterowani w Hotelu Zawisza. Zgodnie z założeniami projektu zorganizowane będą dwie grupy warsztatowe, każda po pięćdziesięciu uczestników. Wynajęte przez organizatora autokary przewiozą wszystkich gimnazjalistów z miejscowości, w których mieszkają, do hotelu w Bydgoszczy.

 

Pobyt w Bydgoszczy przewidziany jest w okresie od 16 do 27 lutego 2015 roku:

I turnus 16.02. – 20.02. 2015 roku.

II turnus 23.02. – 27.02. 2015 roku.

 

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy jest  jednostką oświatową, dla której organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

(TK)