Edukacja

Logo Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu

W Inowrocławiu „Medyk dla Mam”

Dzień Matki jest jednym z najbardziej znanych międzynarodowych świąt na świecie. To święto ma na celu okazanie matkom szacunku, miłości, podziękowania za trud włożony w wychowanie. W tym dniu matki są zwykle obdarowywane laurkami, kwiatami oraz różnego rodzaju prezentami przez własne dzieci. W zorganizowanym 25 maja 2016 r. spotkaniu w Medyczno-Społecznym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu zapracowane na co dzień  mamy miały niepowtarzalną okazję do  relaksu.

 

W tym szczególnym dniu Panie skorzystały  z bogatego wachlarza  profesjonalnych zabiegów, między innymi:

  • masażu bańkami chińskimi,
  • masażu gorącymi kamieniami,
  • masażu ajurwedyjskiego,
  • pielęgnacyjnego masażu twarzy,
  • regulacji brwi,
  • a także analizy kolorystycznej z chustami.

 

Podczas gdy mamy w pełni oddawały  się przyjemnościom  w szkolnych gabinetach masażu i urody, dzieci brały udział  w zajęciach  przygotowanych przez uczennice z kierunku opiekunka dziecięca. Uczestniczyły one  w zajęciach   zabawowo-edukacyjnych   związanych  z udzielaniem pierwszej pomocy.

 

Była  to świetna okazja, aby  Panie znalazły  chwilę dla siebie, a  dzieci doskonałą zabawę! Spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród lokalnej społeczności.

 

Akcję „Medyk dla Mam” zorganizowały:

  • mgr Monika Kurzawa,
  • mgr Anna Rybacka-Figaj,

przy współpracy z nauczycielami i uczniami naszej szkoły. 

 

Oprac. Monika Kurzawa i Anna Rybacka-Figaj

Zdjęcia: Dariusz Antczak

http://www.medykino.com.pl/index.php

 

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu jest jednostką oświatową, dla której organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu (TK).

 

Medyk wita MamyNauka pierwszej pmocyMedyk wita MamyZabawy z dziećmiZabawy z dziećmiZabawy z dziećmiZabawy z dziećmiAnaliza kolorystycznaMasaż gorącymi kamieniamiZabiegi kosmetyczne