Edukacja

Pracownicy KPCEN we Włocławku z zaproszonymi gośćmi
Pracownicy KPCEN we Włocławku z zaproszonymi gośćmi

Usłyszeć słowo i rozmawiać o słowie – spotkanie z Krystyną Czubówną

We wtorek 22 listopada w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku gościła Krystyna Czubówna, dziennikarka, prezenterka i doskonała lektorka, której głos należy do najbardziej rozpoznawalnych w Polsce.

 

Na spotkaniu prowadzonym przez Rafała Wojasińskiego – prozaika, dramatopisarza i wykładowcę można było wysłuchać fragmentów tekstów literackich w niepowtarzalnym wykonaniu Krystyny Czubówny

 

Uczestnicy seminarium rozmawiali z gośćmi o znaczeniu słowa i sile jego oddziaływania na relacje międzyludzkie. Poruszono także kwestie związane z tajnikami warsztatu lektora i dziennikarza. Nie zabrakło również refleksji na temat sytuacji człowieka we współczesnym świecie.

 

Spotkanie było okazją do zainicjowania działalności klubu dyskusyjnego Po lekcjach. Nowomiejska 15A.

 

Aneta Gabryelczyk

nauczyciel konsultant

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku

tel.54 231 33 42 wew.40

www.cen.org.pl

 

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku jest jednostką oświatową, dla której organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu (TK).

 

Pracownicy KPCEN we Włocławku z zaproszonymi gośćmiDyrektor KPCEN G.Troszyńska,Krystyna Czubówna, Dyrektor Departamentu Edu...Krystyna Czubówna i dyrektor KPCEN we Włocławku Grażyna TroszyńskaKrystyna Czubówna i dyrektor KPCEN we Włocławku Grażyna Troszyńska na spotkaniu z mediamiKrystyna Czubówna na spotkaniu z mediamiPowitanie gośi przez  dyrektora KPCEN we włocławku G.TroszyńskąPowołanie klubu dyskusyjnegoPowołanie klubu dyskusyjnego Po lekcjach.Nowomiejska 15ARafał Wojasiński podczas spotkania z nauczycielamiSpotkanie z mediami w KPCEN we WłocławkuUczestnicy seminarium Usłyszeć słowo i rozmawiać o słowieZaproszeni goście w Bliotece Pedagicznej KPCEN we Włocławku