Edukacja

Logotyp Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu

Medyk mikołajkowo dla dzieci

Dnia 6 grudnia 2016 roku Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu gościć będzie dzieci z Zespołu Szkół im. Marka Kotańskiego w Inowrocławiu.

 

Grupa Mikołajów z wydziału terapia zajęciowa, opiekunka dziecięca oraz technik masażysta przygotuje mnóstwo wyjątkowych atrakcji. Dzieci będą miały możliwość dowiedzieć się, jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy medycznej, poznają tajniki wykonywania wyjątkowych ozdób świątecznych, które to samodzielnie przygotują, a na koniec zajęć będą mogli je pięknie zapakować i zabrać do swoich domów. Wydział opiekunka dziecięca przygotuje inscenizację o tematyce świątecznej, w której dzieci będą same mogły wziąć udział wcielając się w bohaterów bajek. Na koniec pojawi się najważniejsza postać dnia św. Mikołaj, który rozda dzieciom słodkie upominki. Jesteśmy przekonani, że ten wyjątkowy dzień wprowadzi dzieci w świąteczny nastrój.

 

Opracowanie:

Ewa Antkowiak-Tojek

sekretariat

http://www.medykino.com.pl

 

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu jest jednostką oświatową, dla której organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu (TK).