Edukacja

Logotyp - Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu

Spotkanie autorskie online z poetką, blogerką, autorką książek dla dzieci i dorosłych – Gabrielą Kotas

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu autorskim online z poetką, blogerką, autorką książek dla dzieci i dorosłych – Gabrielą Kotas, które odbędzie się 23 lutego 2023 r. o godzinie 16:00. Podczas spotkania poetka zapozna nas ze swoją twórczością, a także odpowie na pytania dotyczące poezji.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Kowalska – nauczyciel bibliotekarz, pracownik Biblioteki Pedagogicznej im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Formularz rejestracyjny

Gabriela Kotas – blogerka, poetka, autorka książek dla dzieci oraz książek wspierających kobiety, takich jak: „(Bez)ludna wyspa”, „Uśpione niebo” i „Przystań”. To powieści terapeutyczne, które zainicjowały krótkie, wyjazdowe spotkania – kręgi kobiet, na których autorka dzieli się swoją drogą i swoimi życiowymi doświadczeniami. Stara się wspierać przede wszystkim kobiety i chce sprawić, by one się wzajemnie wspierały. Kobiety samotne, po przejściach, kobiety uwikłane w trudne związki, szukające czasem po omacku drogi wyjścia. Zajmuje się też refleksologią, do której wróciła po długiej przerwie. Co tydzień na autorskim FP na Facebooku spotyka się z Czytelnikami na żywo. „Wtorki u Autorki,” to jej świat, a czasami świat gości, w którym można się znaleźć i zabrać dla siebie tyle ile się potrzebuje. Gabriela Kotas na szydełku tworzy „Otulanki Gabrysi”, w które wkłada całe serce.