Edukacja

Logo Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu

Seminarium pod hasłem „Bezpieczne wakacje”

Spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o…”, pod hasłem  „Bezpieczne wakacje”, odbędzie się 10 maja 2017 roku (środa), o godzinie 9 00  w Sali 320 (II piętro) w siedzibie Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu ul: Narutowicza 53.

 

Tym razem opiekunowie cyklu do współpracy zapraszają  przedstawicieli Policji oraz Straży Pożarnej.  Celem spotkania jest zwiększenie bezpieczeństwa uczniów poprzez podniesienie ich świadomości  oraz przeciwdziałanie próbom  podejmowania zachowań ryzykownych, związanych ze spożywaniem  alkoholu i środków odurzających. Jednym z punktów seminarium jest udział   w eksperymencie z użyciem alkogogli, w których świat wygląda „inaczej”. Powodują one realistyczne wrażenie zawrotów głowy, zmniejszają koordynację wzrokowo-ruchową i ograniczają zdolności motoryczne.

 

Pamiętajcie to od Was zależy czy wakacje będą bezpieczne!

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Ilość miejsc ograniczona, bliższe informacje pod nr tel.: 52-357-62-22

 

www.medykino.com.pl

 

poczta@medykino.com.pl

 

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu jest jednostką oświatową, dla której organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego  Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu (TK).