Edukacja

logo Hospicjum Światło

Razem możemy więcej!

W trosce o osoby w kryzysie choroby – wystawa zdjęć w Bibliotece Pedagogicznej w Toruniu

 

Wernisaż wystawy Razem możemy więcej! W trosce o osoby w kryzysie choroby odbędzie się 1 grudnia 2017 r. o godz. 12.00 w sali wystawowej Biblioteki Pedagogicznej im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu przy ul. Dąbrowskiego 4.

 

Organizatorami ekspozycji są Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu i Stowarzyszenie Hospicjum Światło w Toruniu.

 

Wyeksponowane zdjęcia stanowią cykl składający się z 12 opowieści, z których każda zawiera po 3 fotografie. Prezentowane zdjęcia powstały na przestrzeni minionego roku. Pokazują szereg działań organizowanych bądź koordynowanych przez Stowarzyszenie. Ich autorami są członkowie oraz wolontariusze Stowarzyszenia Hospicjum Światło.

 

W tle wystawy jest również Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych obchodzony 3 grudnia oraz Międzynarodowy Dzień Wolontariatu obchodzony 5 grudnia.

 

Wystawa objęta została honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Wydziału Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

 

Wystawę będzie można oglądać w sali wystawowej Biblioteki Pedagogicznej im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu do 5 stycznia 2018 r. od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 19:00 oraz w soboty w godzinach 10.00-15.00.

 

Więcej informacji na stronie www.bptorun.edu.pl/

 

Oprac.

 

Wiesława Budrowska

Wydział Informacyjno-Bibliograficzny

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu

 

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu jest jednostką organizacyjną Urzędu Marszałkowskiego.

 

Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu (TK).