Edukacja

Logo sieci

Nauczyciel matematyki w sieci – sieć współpracy i samokształcenia

Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli oraz Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu zapraszają nauczycieli matematyki do sieci współpracy i samokształcenia „Nauczyciel matematyki w sieci”.

 

Spotkanie inauguracyjne odbędzie się 26 listopada (poniedziałek) w godz. 16.00-19.00 w Bibliotece Pedagogicznej w Toruniu.

 

Celem pracy sieci „Nauczyciel matematyki w sieci” jest rozwijanie umiejętności dydaktycznych nauczycieli matematyki, popularyzacja wykorzystania nowoczesnych technologii w pracy z uczniem, współpraca dająca możliwość wymiany doświadczeń, analizy dobrych praktyk, tworzenia innowacyjnych rozwiązań oraz stworzenie bazy dydaktycznej, metodycznej oraz zasobów wspierających prowadzenie zajęć z edukacji matematycznej na platformie e-learningowej Moodle.

 

Praca sieci „Nauczyciel matematyki w sieci” została zaplanowana na okres 6 miesięcy (od listopada 2018 r. do maja 2019 r.).

 

 

Zapisy do sieci prowadzi doradca metodyczny matematyki Toruńskiego Ośrodka Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli p. Elżbieta Kwiecińska m.matematyka1@metodycy.torun.pl.

 

Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: 

 

https://www.easel.ly/index/embedFrame/easel/5846473

 

http://www.bptorun.edu.pl/

 

 

Oprac. Marzena Jarocka, Izabella Milewska-Warta

Wydział Informacyjno-Bibliograficzny

Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu

Joanna Wosik

Wydział Udostępniania Zbiorów

Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu

 

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu jest jednostką oświatową, dla której organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.