Edukacja

Fragment plakatu informującego o spotkaniu w Medyczno - Społecznym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu
Medyczno – Społecznym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu

Medyk zaprasza na interdyscyplinarny warsztat z symulatorem odczuć starczych

Po raz  kolejny zapraszamy na spotkanie cyklu „Porozmawiajmy o…”, tym  razem na temat „Czym jest starość? Interdyscyplinarny warsztat z symulatorem odczuć starczych odbędzie się 11 grudnia 2018r. (wtorek) o godzinie 1000, w sali 320  w siedzibie Centrum, przy ul. G. Narutowicza 53 w Inowrocławiu.

 

Warsztaty poprowadzi dr Marta Podhorecka we współpracy z Interdyscyplinarnym Kołem Naukowym Geriatrii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Collegium Medicum w Bydgoszczy. Podczas spotkania  uczestnicy dowiedzą się jak zachodzi proces starzenia i jak dbać o swoje zdrowie tak, aby starość była pomyślna. Ciekawym elementem spotkania będzie wcielenie się przez odbiorców w osobę starszą poprzez założenie symulatora odczuć starczych i wykonywanie podstawowych czynności dnia codziennego np.  picie, jedzenie, ubieranie się. Dzięki takiemu doświadczeniu poznamy „namacalnie” naturę starości, co pozwoli na traktowanie seniorów z większą wyrozumiałością i szacunkiem.

 

Wszystkich chętnych prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 52-357-62-22. Zgłoszenia przyjmujemy do 7 grudnia br., ilość miejsc ograniczona. Wstęp wolny.

 

Opracowały: Monika Kurzawa, Monika Kwaśniewska-Adryan

www.medykino.com.pl

 

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu jest jednostką oświatową, dla której organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Plakat informujący o spotkaniu, które odbędzie się 11.12.2018r. o godz. 10:00 w Medyczno - Społecznym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu