Edukacja

Baner zapraszający na konferencję online 28 listopada 2020: Myślenie krytyczne – skutecznym rozwiązaniem w czasach edukacji hybrydowej

KPCEN Toruń partnerem wydarzenia „Myślenie krytyczne – skutecznym rozwiązaniem w czasach edukacji hybrydowej” (konferencji ogólnopolskiej online)

KPCEN w Toruniu jako partner wydarzenia zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej wirtualnej konferencji poświęconej krytycznemu myśleniu organizowanej przez TOC dla Edukacji: Myślenie krytyczne skutecznym rozwiązaniem w czasach edukacji hybrydowej

 

28 listopada 2020 r.

Myślenie krytyczne jest ważną kompetencją. Jak je rozwijać u uczniów, jak sprawić, by szkoła wspierała tę umiejętność? Jak zorganizować plan lekcji, by móc go stosować zarówno w nauce stacjonarnej, jak i zdalnej? Jak zachęcić dzieci do nauki w edukacji zdalnej? Jak prowadzić angażujące zajęcia online? Jak rozwijać kompetencje w edukacji hybrydowej, gdy brakuje czasu na realizację podstawy programowej?

 

Konferencja ma charakter przede wszystkim szkoleniowy – przybliży odpowiedzi na te pytania dzięki wystąpieniom 25 prelegentów poruszających 14 obszarów tematycznych podczas 30 webinarów i 22 godzin nagrań! Dzięki udziałowi w niej można zdobyć umiejętności do wykorzystania od zaraz w codziennej pracy w nowej, niełatwej i wymagającej dużej elastyczności rzeczywistości.

 

Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona odbiorców: dyrektorów, nauczycieli, psychologów, doradców zawodowych, tutorów i rodziców.

 

Zapisy na stronie: https://konferencje.mysleniekrytyczne.edu.pl/mk-w-edukacji-hybrydowej

 

Tam można znaleźć wszystkie informacje o prelegentach i tematyce warsztatów.

 

[film do osadzenia na stronie – nie link!] https://youtu.be/RcFky-iF5n8

 

W konferencji mogą uczestniczyć pojedyncze osoby i całe rady pedagogiczne (wówczas przewidziane są specjalne, niższe ceny).

 

Na Facebooku TOC dla Edukacji prowadzone są już przed konferencją spotkania z prelegentami w każdy poniedziałek i czwartek o 19.30.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Dominika Wojtasińska

Pracownia Informacji i Promocji

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu