Edukacja

Logo Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu

Finał akcji „I ty zostań Św. Mikołajem”

Okres  Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny, w którym  mocniej niż zwykle czujemy potrzebę  wsparcia drugiego człowieka. Wieloletnią tradycją „Medyka”  stała się zbiórka darów dla dzieci z domu dziecka.  Dzięki inicjatywie  Anny Rybackiej-Figaj, Moniki Kwaśniewskiej-Adryan, Moniki Kurzawy od 17 listopada 2017 r.  do 14  grudnia 2017 r. w bibliotece „Medyka”  zbierano podarunki dla najmłodszych.

 

Podobnie jak w latach ubiegłych, również w tym  roku społeczność szkolna nie zawiodła. Zebrano liczne środki pielęgnacyjne, książki, przybory szkolne, gry dydaktyczne oraz słodycze. Dzięki ludziom o wrażliwych sercach za sprawą wspólnej inicjatywy na twarzach dzieci mógł pojawić się uśmiech.

 

„Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi”- Jan Paweł II.  Darczyńcom, ludziom o wielkich sercach i wrażliwości za przekazane dary serdecznie DZIĘKUJEMY.

 

Autor tekstu: Monika Kurzawa, Monika Kwaśniewska-Adryan

http://www.medykino.com.pl

 

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu jest jednostką oświatową, dla której organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu

 

Pakowanie darów, fot. Monika Kwaśniewska-AdryanŚwiąteczna akcja, fot. Monika Kwaśniewska-AdryanPamiątkowa fotografia, fot. Monika Kwaśniewska-Adryan