Edukacja

Logo KPCEN we Włocławku

Efektywne zarządzanie

Kujawsko Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku zaprasza na warsztaty:  „Efektywne zarządzanie zespołami ludzkimi z elementami etykiety zawodowej”.   Efektywna komunikacja pozwala rozwiązywać problemy w miejscu pracy i wyrażać swoje oczekiwania.

 

Umiejętność komunikowania wpływa na jakość oferowanych przez organizację usług i ułatwia realizowanie umów z partnerami zewnętrznymi.

Podczas warsztatów zaprezentowane zostaną:

  • skuteczne rozwiązania zwiększające potencjał menedżera/dyrektora/kierownika jednostki w zakresie strategii komunikacyjnych i myślenia operacyjnego;
  • praktyczne aspekty komunikacji oraz doskonalenie procesu zarządzania zespołami ludzkimi tak aby był efektywny i oparty na najnowszych rozwiązaniach merytorycznych;
  • zasady budowania wizerunku i psychologia zarządzania stosowana w przestrzeni komunikacji.

 

Warsztaty poprowadzi dr hab. Anita Frankowiak – praktyk biznesu, ekspert ds. protokołu dyplomatycznego i etykiety biznesowej, kulturoznawca, synergolog, doradca, dyplomowany coach oraz trener z 24-letnią praktyką zawodową i międzynarodowym certyfikatem Transforming  CommunicationTM nr PL. Od 2010 r. dyrektor Instytutu Dyplomacji.

Zapisz się:
http://www.oferta.cen.info.pl/ofe,efektywne_zarzadzanie_zespolam,862.html

 

 

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku jest jednostką oświatową, dla której organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

www.cen.org.pl.

Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu (TK).

 

Agata Antkowska
KPCEN we Włocławku
ul. Nowomiejska 15A
tel.54 231 33 42