Edukacja

Fragment plakatu zapraszającego na konferencję

Czuję, więc jestem – ukryta moc emocji i intuicji

Świat postawił przed ludźmi niespodziewane wyzwania, z którymi przyszło nam się zmierzyć. Obawa o zdrowie, lęk przed utratą pracy, życie w izolacji to tylko ułamek pojawiających się teraz problemów.  Czy w tym trudnym czasie emocje są naszym wrogiem czy sprzymierzeńcem?

 

Na te i wiele innych pytań poszukamy odpowiedzi w trakcie konferencji naukowej Czuję, więc jestem – ukryta moc emocji i intuicji organizowanej przez Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu.

 

Przez te niezwykle ważne zagadnienie przeprowadzą nas zaproszeni goście, którzy przedstawią następujące wykłady:

  1. Z emocjami od kołyski do dorosłości – Pani Karolina Isio-Kurpińska, psychoterapeutka, trener umiejętności psychospołecznych
  2. W labiryncie emocji – sztuka rozpoznawania, radzenia sobie z emocjami i uczuciami – Pani Marta Jankowska, psychoterapeutka, trenerka umiejętności inteligencji emocjonalnej
  3. Emocje w obliczu wyzwań współczesności – Pan Michał Matraszek, psycholog kliniczny, pedagog specjalny.

 

Konferencja odbędzie się 5 grudnia 2020 roku o godzinie 9.00 w formie zdalnej.

 

Mamy nadzieję, że poruszona tematyka stanie się drogowskazem do skutecznego radzenia sobie w wyzwaniami współczesności i zachęci wszystkich z zaprzyjaźnienia się w własnymi emocjami.

 

Plakat zapraszający na konferencję - webinarium
Autor plakatu: Dariusz Antczak

 

Autor tekstu: Agata Pasternak

 

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu jest jednostką oświatową, dla której organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.