Coaching i tutoring

PONOWNA REKRUTACJA NA SZKOLENIOWE STUDYJNE WYJAZDY ZAGRANICZNE

Szanowni Państwo,

 

w związku z rozpoczętą II turą rekrutacji na szkoleniowe studyjne wyjazdy zagraniczne do Niemiec i Finlandii we wrześniu br., prosimy tych uczestników projektu, którzy w terminie do 13 lutego br. nie złożyli stosownej Deklaracji, a chcieliby wziąć udział w wizycie studyjnej, o przesłanie skanu Deklaracji (wraz z własnoręcznym podpisem) na skrzynki elektroniczne: a.wesolowska@kujawsko-pomorskie.pl i d.wieclawski@kujawsko-pomorskie.pl Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć do dnia 25.08.2015 r.

 

Informacja nt. zakwalifikowania lub niezakwalifikowania do udziału w wyjeździe studyjnym zostanie Państwu przekazana drogą mailową do dnia 28.08.2015 r. pod adres elektroniczny podany w Deklaracji.

Jednocześnie pragniemy podkreślić, że wypełnienie w/w Deklaracji oznacza, że zapoznali się Państwo z aktualnym Regulaminem projektu, w tym szkoleniowych studyjnych wyjazdów zagranicznych, do którego załącznik stanowi wspomniana Deklaracja, akceptują Państwo jego postanowienia i zobowiązują się do ich przestrzegania.

Przedmiotowy Regulamin został zamieszczony na niniejszej stronie internetowej, podobnie jak wymieniona Deklaracja (załącznik nr 3 do Regulaminu).

W sprawie wyjazdów studyjnych, do udziału w których zapraszamy, prosimy o kontakt z p. Agatą Wesołowską (e-mail: a.wesolowska@kujawsko-pomorskie.plTen adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , tel. 795 475 365) i p. Damianem Więcławskim (e-miał: d.wieclawski@kujawsko-pomorskie.pl, tel. 795 572 088).