Edukacja

Astrobaza Kopernik w finale konkursu „Europa to my”

Astrobaza Kopernik w finale konkursu „Europa to my”

Projekt Astrobaza Kopernik, który jest autorskim pomysłem Samorządu Województwa Kujawsko – Pomorskiego znalazł się obok Mostu Toruńskiego jako jedyny projekt z naszego regionu w finale Ogólnopolskiego Konkursu „EUROPA TO MY” organizowanego przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Telewizję Polską oraz Radio Zet. Konkurs dotyczy miejsc, które się zmieniły się na lepsze pod wpływem środków europejskich. W konkursie należało zrobić zdjęcia wyjątkowych miejsc, napisać historię i wysłać we wskazanym terminie. Takiego zgłoszenia dokonała Pani Ilona Dybicz, która jest koordynatorem Astrobazy w Kruszwicy.

 

Dla zwycięskiego projektu jest przewidziane wiele atrakcyjnych nagród. Jest to min podróż marzeń o wartości 20 000 zł oraz Wielki Koncert transmitowany przez TVP 1 z udziałem gwiazd polskiej muzyki takich jak Edyta Górniak, Formacja Nieżywych Schabuff, Monika Kuszyńska, Margaret, Donatan & Cleo oraz 5 Hot Spotów Wi-Fi. Ponadto dla każdego finalisty ufundowany zostanie Laptop. Żeby jednak wygrać, na wskazany projekt trzeba głosować. Najlepiej codziennie poprzez mail (trzeba to potwierdzić klikając w link wysłany na wskazany adres poczty e-mail).
Głosować można do 24 lipca 2015 roku.
27 lipca zostanie ogłoszony zwycięzca, a 30 sierpnia zostanie zorganizowany Wielki Koncert oraz Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich. Wyniki głosowania można śledzić na bieżącą na stronie internetowej www.europatomy.eu   
Zachęcamy zatem do głosowania!
Oto link do głosowania na Astrobazę Kopernik:  http://www.europatomy.eu/finalisci/zgloszenie/144
Zespół Projektu Astrobaza

 

 

Wydział Projektów Edukacyjnych i Stypendiów Departament Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Edukacji