Edukacja

Logotyp KPCEN w Bydgoszczy

ZOSTAŃ „WSPÓŁWŁAŚCICIELEM” ZEGARA I LATARNI

Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy podjęło decyzję o zakupieniu i zamontowaniu zegara ściennego nad gzymsem koronującym elewacji frontowej oraz latarni przy wejściu do budynku po to, by przywrócić elementy charakterystyczne dla jego pierwotnego wyglądu.

 

    Zwracamy się do wszystkich miłośników tego pięknego klasycystycznego pałacyku o przekazywanie w ramach darowizny lub sponsoringu pieniędzy na ten szczytny cel. Każda osoba, która dokona wpłaty minimalnej, tj. 50 zł, zostanie ujęta w księdze pamiątkowej naszej placówki. Sponsorzy i darczyńcy, którzy przekażą na ten cel powyżej 1000 zł zostaną upamiętnieni na specjalnie grawerowanej tablicy przed budynkiem przy ulicy Jagiellońskiej 9 w Bydgoszczy. 

 

    Wizualizacja:

    Co trzeba zrobić, żeby zostać darczyńcą lub sponsorem? Wystarczy pobrać, wypełnić i podpisać umowę darowizny (https://tiny.pl/r4qr9) oraz przesłać ją mailem na adres info@cen.bydgoszcz.pl lub pocztą tradycyjną: ul. Jagiellońska 9, 85-067 Bydgoszczy, z dopiskiem „Latarnia i zegar”. Następnie należy dokonać wpłaty zadeklarowanej w umowie kwoty na konto: 67 1020 1462 0000 7102 0377 6275 6275 

 

   Zawsze, przejeżdżając przez rondo Jagiellonów w Bydgoszczy, z dumą zobaczą Państwo swój wkład włożony w wzbogacenie wizerunku architektonicznego tego niezwykłego miejsca.

 

Zachęcamy do udziału w tym przedsięwzięciu.

 

Oprac. R. Preus