Edukacja

Uczestnicy spotkania – młodzież z grudniowego turnusu w OODZ w Bydgoszczy
Uczestnicy spotkania – młodzież z grudniowego turnusu w OODZ w Bydgoszczy

Świąteczny nastrój w OODZ w Bydgoszczy

Spotkania Wigilijne stanowią tradycję Okręgowego Ośrodka Dokształcania Zawodowego w Bydgoszczy. 21 grudnia 2016 r. we wspólnym kolędowaniu udział wzięła młodzież internatu, Pan Dyrektor – Mariusz Klimczewski, Ksiądz Rafał Muzolf oraz nauczyciele i wychowawcy.

 

Po występie młodzieży wprowadzającym w świąteczny nastrój, Pan Dyrektor oraz Ksiądz Wikariusz złożyli wszystkim serdeczne życzenia. Uroczystości towarzyszyło dzielenie się opłatkiem, a następnie śpiewanie kolęd przy akompaniamencie gitary. Tego wieczoru nagrodzono uczniów aktywnie uczestniczących w zajęciach sportowych.  Wigilia przebiegła w atmosferze rodzinnego ciepła i wzajemnej życzliwości. Kolejnego dnia młodzież wróciła do swoich domów, a turnus dobiegł końca.

Opracował: Michał Adranowicz

 

oodz.bydgoszcz.pl

 

Okręgowy Ośrodek Dokształcania Zawodowego w Bydgoszczy jest jednostką oświatową,
 dla której organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu

 

Uczestnicy spotkania – młodzież z grudniowego turnusu w OODZ w Bydgoszczy  Uczestnicy spotkania – młodzież z grudniowego turnusu w OODZ w Bydgoszczy  Uczestnicy spotkania – młodzież z grudniowego turnusu w OODZ w Bydgoszczy  Uczestnicy spotkania – młodzież z grudniowego turnusu w OODZ w Bydgoszczy  Uczestnicy spotkania – młodzież z grudniowego turnusu w OODZ w Bydgoszczy  Uczestnicy spotkania – młodzież z grudniowego turnusu w OODZ w Bydgoszczy