Edukacja

Logotyp Biblioteki Pedagogicznej w Toruniu

Średniowiecze i renesans – drugi wykład z cyklu: „Powtórz i zdaj maturę z języka polskiego – prelekcje online ekspertów”

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu serdecznie zaprasza do udziału w drugich zajęciach z cyklu „Powtórz i zdaj maturę z języka polskiego – prelekcje online ekspertów”, które odbędą się 17 stycznia 2024 r. (środa), godz. 17:00-17:45. Tematem zajęć będzie średniowiecze i renesans, a poprowadzi je Pani Maria Guzowska – magister filologii polskiej, absolwentka Wydziału Humanistycznego UMK w Toruniu, polonistka pracująca w II Liceum Ogólnokształcącym im. Królowej Jadwigi w Toruniu.

 

Organizatorzy zapraszają do wypełnienia formularza rejestracyjnego. Osoby zarejestrowane otrzymają link do wirtualnego pokoju (platforma Microsoft Teams), w którym odbędą się najbliższe zajęcia. Wszyscy, którzy zarejestrowali się na poprzednie zajęcia i zaznaczyli również drugą zgodę nie muszą się ponownie rejestrować – na adres e-mail podany w formularzu będą otrzymywać informacje o terminach następnych zajęć oraz linki do kolejnych prelekcji.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.Udział w zajęciach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Strona internetowa wydarzenia