Edukacja

Logo „Psychologiczne i praktyczne aspekty komunikacji z osobami z niepełnosprawnościami i zaburzeniami psychicznymi” – wykład online

„Psychologiczne i praktyczne aspekty komunikacji z osobami z niepełnosprawnościami i zaburzeniami psychicznymi” – wykład online dr Magdaleny Cyrklaff-Gorczycy z Instytutu Badań Informacji i Komunikacji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu zaprasza na wykład online:Psychologiczne i praktyczne aspekty komunikacji z osobami z niepełnosprawnościami i zaburzeniami psychicznymi”, który odbędzie się 28 stycznia   (piątek) 2022 r. o godzinie 13.00. Wygłosi go dr Magdalena Cyrklaff-Gorczyca z Instytutu Badań Informacji i Komunikacji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

 

Wykład adresowany jest zarówno do nauczycieli i bibliotekarzy, jak i wszystkich osób, które chciałyby wzbogacić swoje kompetencje z zakresu komunikacji interpersonalnej. Mogą być one przydatne zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

 

Udział w wykładzie jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy pamiętać o wcześniejszej rejestracji.

 

Formularz rejestracyjny

 

Dr Magdalena Cyrklaff-Gorczyca – pracuje w Instytucie Badań Informacji i Komunikacji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Naukowo specjalizuje się w badaniu użytkowników informacji, psychologii mediów i nowych technologii oraz nowoczesnych usług informacyjnych dla osób zagrożonych wykluczeniem cyfrowym i społecznym. Prowadzi konsultacje psychologiczne w Ośrodku Wsparcia i Rozwoju Osobistego UMK. Jako psycholog i niezależny konsultant wspiera firmy w rozwoju pracowników, projektowaniu strategii marki i PR oraz produktów cyfrowych. W swoich badaniach i szkoleniach uwzględnia również problematykę UX oraz architektury informacji serwisów internetowych.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia: https://bptorun.edu.pl/947

 

Oprac. Marcin Żynda

Wydział Informacyjno-Bibliograficzny

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu

 

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu jest jednostką oświatową, dla której organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.