Edukacja

Logotyp KPCEN w Bydgoszczy

Prawo wewnątrzszkolne

KPCEN w Bydgoszczy zaprasza dyrektorów, wicedyrektorów wszystkich typów placówek oświatowych również tych, którym po raz pierwszy powierzono to stanowisko, do udziału w  szkoleniu online  KOMPENDIUM PRAWA WEWNĄTRZSZKOLNEGO, które odbędą się 7 grudnia 2020 roku o godz.10.00.

Kujawsko–Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zaprasza dyrektorów wszystkich typów placówek oświatowych na szkolenie online dotyczące nadzoru pedagogicznego Kompendium prawa wewnątrzszkolnego – II edycja

Szkolenie odbędzie się 7.12.2020 roku o godz. 10.00 na platformie ClickMeeting.

 

Tematyka I spotkania:

  1. Uchwały rady pedagogicznej.
  2. Wprowadzanie uchwał (sprawy: kadrowe, płacowe, zarządzanie szkołą, bezpieczeństwo).
  3. Wprowadzadzanie regulaminów (sprawy: kadrowe, zarządzanie szkołą, bezpieczeństwo).
  4. Wprowadzanie procedur (sprawy: kadrowe, zarządzanie szkołą, bezpieczeństwo).

 

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie.

Koszt: 60 zł

Wypełnienie formularza rejestracyjnego: do 27 listopada 2020 roku.

Link do rejestracji: http://cen.bydgoszcz.pl/zarejestruj/3181

Liczba miejsc ograniczona

Organizator: Danuta Frankowska – nauczyciel konsultant KPCEN Bydgoszcz

danuta.frankowska@cen.bydgoszcz.pl

 

Zasady uczestnictwa w szkoleniu online:

  • Uczestnicy szkolenia online, którzy wcześniej potwierdzili i opłacili swój udział, na około 2 godziny przed rozpoczęciem otrzymują link do pokoju spotkań online – w wiadomości e-mail od organizatora.
  • Identyfikacja uczestnika szkolenia online (niezbędna do wydania zaświadczenia) następuje po jego adresie e-mail, podawanym podczas dołączania do spotkania, dlatego też prosimy o wpisywanie tego samego adresu, który był wykorzystany przy rejestracji na szkolenie. Dla jednego urządzenia zostaje przypisany jeden uczestnik. W przypadku wspólnego uczestnictwa w webinarium kilku osób, zaświadczenie będzie mogła otrzymać tylko jedna osoba, ta, której adres e-mail zostanie podany w trakcie dołączenia do spotkania i opłaciła swój udział. Zachęcamy zatem do indywidualnego logowania się każdego uczestnika.
  • Po szkoleniu uczestnicy, których obecność została odnotowana w systemie przez organizatora, otrzymują: anonimową ankietę ewaluacyjną, której wypełnienie zajmuje ok. 5 minut, materiały, zaświadczenie.

 

Oprac. D. Frankowska