Edukacja

Logo KPCEN w Bydgoszczy

O współpracy na linii biznes-szkoła

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zapraszają  na bezpłatną konferencję online START-UP BYDGOSZCZ ONLINE! O WSPÓŁPRACY NA LINII BIZNES-SZKOŁA , która odbędzie się 22.02.2022 roku w godz. 17.00-19.00.

 

Dostosowanie szkolnictwa i metod nauczania do wymogów nowoczesnego rynku pracy stanowi nie lada wyzwanie dla kadr nauczycielskich. Z drugiej strony także sektor biznesowy nie powinien zamykać się na współpracę z tymi, którzy odpowiadają za efekty kształcenia iprzyszłych pracowników. Tematyka kolejnej konferencji  Start-Up Bydgoszcz online! skierowana jest do tych pracowników placówek edukacyjnych i przedsiębiorców, którzy rozumieją,  jak ważna jest współpraca i komunikacja na linii biznes-szkoła.

 

Już 22 lutego porozmawiamy z:

Robertem Preusem, dyrektorem Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy i fascynatem projektowania modeli przestrzennych, o trzecim wymiarze w szkole i biznesie, czyli druku 3D (godz. 17.10-17.40).

Iwoną Andrzejewską, starszym wizytatorem  Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, o stażach i praktykach uczniowskich (godz. 17.40-18.10)

Janem Palaczem, dyrektorem Zespołu Szkół im. Józefa Nojego w Czarnkowie, o praktycznych wskazówkach i rozwiązaniach w szkoleniu branżowym nauczycieli (godz. 18.10-18.40).

 

Dla dyrektorów szkół i nauczycieli konferencja to szansa na spotkanie z pracodawcami i możliwość poszerzenia  wiedzy z zakresu aspektów prawnych oraz praktycznych sposobów organizacji stażów i praktyk uczniowskich  a także szkoleń branżowych dla nauczycieli.

 

Uwaga!

 

Zapisy dokonywane są przez stronę Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

 

Zapisy na stronie

 

Po rejestracji na szkolenie pracownik BARR przekaże drogą mailową (na wskazany podczas rejestracji adres) instrukcję logowania i link do konferencji.

 

Nauczyciele – uczestnicy konferencji otrzymają zaświadczenia o udziale w konferencji wystawione przez KPCEN w Bydgoszczy. Prosimy o  zaznaczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy.

 

Oprac. Roma Gorczyca