Edukacja

Logotyp KPCEN w Bydgoszczy

Nie przegap okazji! Powrót uczniów do szkół po zdalnym nauczaniu – konferencja online

Pracownia Wychowania i Psychologicznej Pomocy Szkole Kujawsko – Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zaprasza na wyjątkową konferencję z udziałem Tomasza Bilickiego – terapeuty, pedagoga, certyfikowanego interwenta kryzysowego, specjalisty we wspieraniu nastolatków, którego domeną jest interwencja kryzysowa z krótkoterminową terapią oraz rozwojem umiejętności społecznych.

 

Uczestnicząc w konferencji, dowiesz się, co i jak robić w sytuacjach ponad miarę emocjonujących, skomplikowanych, całkowicie nowych. A takimi przecież są pandemia oraz zdalne nauczanie.

 

Pozyskasz nową wiedzę. Umiejętnie przygotujesz się do powrotu uczniów do szkoły. Zapoznasz się ze specyfiką pomocy psychologiczno – pedagogicznej po pandemii oraz zadaniami stojącymi przed nauczycielami oraz rodzicami uczniów.
Jeśli edukację zaczniesz od siebie, skuteczniej wesprzesz podmioty twojego oddziaływania.

 

Na konferencję online Powrót uczniów do szkół po zdalnym nauczaniu zapraszamy na platformie Zoom w dwóch terminach do wyboru:

 

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest uiszczenie opłaty w wysokości 50 zł i przekazanie jej na konto 21 1020 1462 0000 7202 0220 0319 Bank PKO BP SA O/Bydgoszcz z dopisanym TYTUŁEM KONFERENCJI oraz imieniem i nazwiskiem uczestnika. (pierwszy termin – do 28 lutego br., drugi termin – do 23 marca br.).

Informacji udzielają:

Magdalena Chylebrant – Karolak – Pracownia Wychowania i Psychologicznej Pomocy Szkole

kontakt e-mailowy: magdalena.chylebrant-karolak@cen.bydgoszcz.pl

tel. 52 349 31 50 wew. 43

Wiesława Tomasiak – Wyszyńska – Pracownia Wychowania i Psychologicznej Pomocy Szkole

kontakt e-mailowy: wieslawa.tomasiak-wyszynska@cen.bydgoszcz.pl

tel. 52 349 31 50 wew. 43

 

Oprac. W. Tomasiak- Wyszyńska i M. Chylebrant-Karolak