Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr
Szukaj

Paweł Szmalc ponownie podwójnym Mistrzem Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym

fot. z kolekcji własnej Pawła Szmalca
fot. z kolekcji własnej Pawła Szmalca

XV Mistrzostwa Polski Samorządowców w Tenisie rozegrano w dniach 28-30 czerwca br. na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu w Koninie. Podczas trzydniowych zmagań o tytuły mistrzów Polski rywalizowali samorządowcy z całego kraju w trzech kategoriach.

 

W finale kategorii do 50 lat spotkał się nasz reprezentant Paweł Szmalc z Jarosławem Różyckim z Mściwojowa. Triumfował torunianin, zwyciężając 2:0 (6:2, 6:4). Także gra podwójna zakończyła się sukcesem Pawła, który sięgnął po złoto w parze z wcześniejszym rywalem z gry indywidualnej Jarosławem Różyckim. W finale pokonali konińską parę Wiesława Steinke i Zbigniewa Woźniaka 2:1 (4:6, 6:3, 6:0).

 

Paweł Szmalc jest koordynatorem projektu „Prymusi Zawodu Kujaw i Pomorza” w Departamencie Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu.

 

Serdeczne gratulacje!

 

(zdjęcia z kolekcji własnej Pawła Szmalca)

 

fot. z kolekcji własnej Pawła Szmalcafot. z kolekcji własnej Pawła Szmalcafot. z kolekcji własnej Pawła Szmalcafot. z kolekcji własnej Pawła Szmalcafot. z kolekcji własnej Pawła Szmalcafot. z kolekcji własnej Pawła SzmalcaWyniki DebelWyniki gra pojedyńcza

 

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone