Turystyka

Wizualizacja stoiska

Targi ITB w Berlinie

Po raz kolejny województwo kujawsko-pomorskie zaprezentuje swoją ofertę turystyczną podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych ITB w Berlinie. Targi corocznie ściągają wystawców z blisko dwustu krajów. Nasz region reprezentować będą Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz, Włocławek i Nakło. Stoisko przygotuje Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna. Jak co roku wystawiamy się w ramach narodowego stoiska, które przygotowuje Polska Organizacja Turystyczna.

 

Targi rozpoczną się 4 marca i będą trwały pięć dni. Trzy pierwsze dni przeznaczone będą wyłącznie dla branży turystycznej, dwa ostatnie dla publiczności. W tym roku Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna wydała katalog ( podlinkować poproszę do pobrania plik katalog de)  ukazujący unikatowe walory a także gotowe propozycje zwiedzania i pobytu w regionie.

ITB organizowane są w największym kompleksie targowym stolicy Niemiec – Messe Berlin. Corocznie targi odwiedza około 200 tysięcy osób z całego świata, w tym blisko 11 tysięcy wystawców.

Berlińskie targi to nie tylko efektywna promocja naszej oferty turystycznej oraz bogactwa przyrodniczego i kulturowego regionu. Co ważniejsze, stwarzają możliwość poznania aktualnych oczekiwań i preferencji turystów zagranicznych. Niemcy są najliczniej odwiedzającą nasz region grupą turystów. Co trzeci turysta z zagranicy to Niemiec.

 

Do zobaczenia na stoisku !

Hala 15.1 stoisko 121

 

Wizualizacja stoiska