Turystyka

Logotyp - 10 lat - eskapada

ESKAPADA. Poznaj swój region z przewodnikiem po raz 10!

27 i 28 kwietnia odbędzie się jubileuszowa edycja ESKAPADY

 

Największa w regionie impreza krajoznawcza odbędzie się w tym roku po raz 10. Z tej okazji przygotowaliśmy bogaty program i wiele niespodzianek. Nasi przewodnicy jak co roku otworzą przed nami drzwi do tajemnic regionu. Za ich sprawą w programie obok znanych gwiazd ESKAPADY pojawi się wiele nowych propozycji. Nie zabraknie jubileuszowych konkursów i atrakcji.

 

Na ESKAPADĘ zaprasza Piotr Całbecki – marszałek województwa kujawsko-pomorskiego:

ESKAPADA to wyjątkowe wydarzenie, które w tym roku obchodzi swoje 10-lecie. W tym roku chcemy w szczególny sposób podziękować wszystkim organizatorom oraz uczestnikom, którzy jesteście z nami przez te wszystkie lata, pokazujecie i poznajecie nasze turystyczne konstelacje dobrych miejsc. Ta wyjątkowa 10 -ta edycja obfituje w wiele urodzinowych niespodzianek, na które Was wszystkich zapraszamy! Spakujcie w plecaki dużo energii i dobry humor!

 

Chcąc wziąć udział w ESKAPADZIE wystarczy wcześniej zarezerwować wycieczkę na stronie internetowej wydarzenia www.eskapada-z-przewodnikiem.pl w dniach od 17 kwietnia br. godz. 9.00 do 25 kwietnia br. godz. 21.00.

 

W ramach akcji przygotowano 114 wydarzeń przez 73 organizatorów w 41 miejscach w województwie.

Kujawsko-Pomorskie konstelacje dobrych miejsc zapraszają!

 

Koordynatorem ESKAPADY jest Urząd Marszałkowski, a jego partnerami są Samorząd Przewodników Turystycznych Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna, a także organizacje pozarządowe, gminy, uczelnie oraz przedsiębiorstwa z terenu całego regionu.

Aktualności na temat wydarzenia można śledzić na profilach ESKAPADY w mediach społecznościowych Facebook i Instagram.

 

Lista wydarzeń