Sport

Spotkanie Zarządu Województwa ze sportowcami i trenerami

Zarząd Województwa Kujawsko–Pomorskiego postanowił uhonorować medalistów Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy, Młodzieżowych Mistrzostw Polski, Mistrzostw Polski Juniorów i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, ich trenerów oraz inne osoby wyróżniające się osiągnięciami w działalności sportowej w 2014 r. Spotkania w celu wręczenia wyróżnień odbędą się w dniu 27 stycznia 2015 roku w Hali Sportowo-Widowiskowej w Toruniu ul. Gen. J. Bema 73/89 (mała hala).
 
I tak:

  • o godz. 11.00 z medalistami Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy, Młodzieżowych Mistrzostw Polski, trenerami oraz innymi osobami wyróżniającymi się osiągnięciami w działalności sportowej w 2014 r.,
  • o godz. 13.00 z medalistami Mistrzostw Polski Juniorów i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w 2014 r.

Nagrody przekazane zostaną w formie przelewu. Osoby posiadające konto bankowe proszone są o przekazywanie oświadczeń z numerami kont podczas uroczystości pracownikom Departamentu Promocji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego celem dokonania przelewów. Przedstawiciele Klubów proszeni są również o dostarczenie oświadczeń nagrodzonych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w w/w spotkaniach. Sportowcy nie posiadający kont bankowych mogą skorzystać z kont rodziców lub innych osób wpisując w dolnej części oświadczenia numer, imię i nazwisko właściciela konta bankowego. Osoby nieposiadające konta lub nie mogące skorzystać z konta innej osoby mogą odebrać nagrodę w kasie po uprzednim ustaleniu terminu odbioru. W dniu wręczenia wyróżnień odbiór gotówki w kasie nie będzie możliwy.

Informacji w powyższej sprawie udziela:
Marcin Brachowski
– tel. kom. 883 353 694

wykaz zaproszonych na spotkanie o godz.11.00:

 

wykaz zaproszonych na spotkanie o godz.13.00: