Sport i Turystyka

IX Piotrkowski Bieg Bankowy - 16.06.2024 - fot. Dariusz Samerek - ED Foto
IX Piotrkowski Bieg Bankowy – 16.06.2024 – fot. Dariusz Samerek – ED Foto

IX Piotrkowski Bieg Bankowy 16.06.2024

Blisko 160 miłośników biegania stanęło na starcie naszego kolejnego biegu zaliczanego do Cyklu Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego Edycja 2024. Bardzo dobre warunki atmosferyczne i szybka trasa z atestem pozwoliły wielu zawodnikom na pobicie swoich rekordów życiowych. Trasa Biegu prowadziła z Piotrkowa Kujawskiego – Szewce– Rudzk Mały – z metą usytuowaną blisko plaży w Połajewie nad Jeziorem Gopło.

Zwycięzcą biegu został Tomaszewski Miłosz z czasem: 00:32:23 Start Team Wąbrzeźno, drugie miejsce Grudziński Maciej czas: 00:34:18 WKB Team Włocławek, trzecie miejsce na podium zajął Sztolcman Piotr GKS Fabianki czas: 00:34:41.

Wśród kobiet triumfowała Mrotek Anna z czasem 00:36:51 Start Team Wąbrzeźno, drugie miejsce Nowakowska Anna z Inowrocławia z czasem: 00:37:33 a trzecie miejsce przypadło Malicka -Zacieniewska Agata czas: 00:38:31 reprezentująca drużynę Kujawsko-Pomorskie.