Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

INSPIRACJE-INNOWACJE

Fragment budynku przedszkola i placu zabaw
Fragment budynku przedszkola i placu zabaw

20 czerwca 2022 roku  w Anglojęzycznym Przedszkolu  Niepublicznym Zakątek Przedszkolaka w  Łochowie odbyła się konferencja INSPIRACJE-INNOWACJE zorganizowana przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy we współpracy z dyrekcją i pracownikami wyżej wymienionego przedszkola.

 

Celem konferencji było poznanie nowej, niezwykle innowacyjnej placówki przedszkolnej oraz uwieńczenie rocznej pracy w ramach spotkań sieci współpracy i samokształcenia dyrektorów i kadry zarządzającej przedszkolami.  

 

W ramach spotkania zaproponowano zwiedzanie obiektu, omówiono koncepcję  przedszkola i przedstawiono rys historyczny placówki. Ważnym aspektem było pokazanie innowacyjności przedszkola. W trakcie konferencji wystąpiły dzieci, prezentując taneczne talenty. Na zakończenie podsumowano  roczną działalność trzech sieci  współpracy i samokształcenia dyrektorów i kadry zarządzającej przedszkolami w roku szkolnym 2021/2022 z rejonu bydgoskiego,   tucholskiego oraz  świeckiego. Przedstawiono także plany na nadchodzący rok szkolny.  

 

Oprac. Krystyna Karpińska

 

Fragment budynku przedszkola i placu zabawFragment placu zabawSala gimnastycznaWystąpienie dyrektorek przedszkola Patrycji Klesińskiej-Mazur i Pauliny NowakWystępy taneczne dzieci z Przedszkola Niepublicznego Zakątek Przedszkolaka w Bydgoszczy

 

 

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone