Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

  • Start
  • Informacje Departamentu

Informacje Departamentu

Konkurs plastyczny „Mój wymyślony świat”

Logotyp ZS nr 33 w Bydgoszczy

Wpisując się w obchody 100 rocznicy urodzin Stanisława Lema, jednego z najwybitniejszych polskich i europejskich pisarzy, któremu ten rok jest dedykowany, zapraszamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, do udziału w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Mój wymyślony świat”. Mamy nadzieją, że ich wyobraźnia, podobnie jak twórcy „Bajek robotów”,  nie będzie miała granic.

Czytaj więcej

Międzynarodowe webinaria dla nauczycieli języka angielskiego TAMING INTERNATIONAL ONLINE PROJECTS

Logotyp KPCEN w Bydgoszczy

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Angielskiego IELTA Poland zapraszają wszystkich nauczycieli języka angielskiego na serię trzech webinariów Taming international online projects. Celem szkolenia jest  dostarczenie nauczycielom przydatnych wskazówek, jak rozwijać projekty online ze swoimi uczniami.

Czytaj więcej

Cykliczne spotkania w ramach sieci współpracy i samokształcenia

Logo KPCEN w Bydgoszczy

Zapraszamy dyrektorów i kadrę zarządzającą przedszkolami na cykliczne spotkania w ramach sieci współpracy i samokształcenia w roku szkolnym 2021/2022.

Czytaj więcej

Konferencja MOŻE NAUKA POSZŁABY W LAS, czyli uczmy się w terenie

Logo KPCEN w Bydgoszczy

Uczmy się poza klasą szkolną! Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zaprasza nauczycieli przedszkoli oraz wszystkich typów szkół do udziału w konferencji online MOŻE NAUKA POSZŁABY W LAS, czyli uczmy się w terenie. Odbędzie się ona 28 września 2021 roku  w godzinach 15.30 - 17.30.

Czytaj więcej

SPRAWDŹ, KTO JEST TWOIM DORADCĄ METODYCZNYM. SKORZYSTAJ ZE WSPARCIA

Logotyp KPCEN w Bydgoszczy

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zachęca nauczycieli do korzystania ze wsparcia 13 doradców metodycznych działających na terenie naszej  placówki. Wspierają oni nauczycieli języków obcych, geografii, edukacji wczesnoszkolnej, języka polskiego, edukacji przedszkolnej, fizyki. Obejmują swoim zasięgiem terytorialnym m. Bydgoszcz oraz powiaty:  bydgoski, inowrocławski, mogileński, nakielski, sępoleński, świecki, tucholski i żniński. Prowadzą też dyżury stacjonarne oraz online.

Czytaj więcej

Współpraca KPCEN w Bydgoszczy z Kuratorium Oświaty

Logotyp KPCEN w Bydgoszczy

Nauczyciele konsultanci Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, jak co roku, aktywnie współpracują z Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. W ramach wspólnych działań z organem sprawującym nadzór pedagogiczny KPCEN w Bydgoszczy przygotowało ofertę dotyczącą zagadnień związanych ze zmianami przepisów prawa od 1.09.2021 roku.

Czytaj więcej

Kurs kwalifikacyjny w zakresie zarządzania oświatą

Logotyp KPCEN w Bydgoszczy

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy organizuje po raz kolejny kurs kwalifikacyjny w zakresie zarządzania oświatą. Forma, która od kilku lat cieszy się dużym zainteresowaniem i wysoką oceną ze strony uczestników rozpocznie się z końcem września 2021 roku.

Czytaj więcej

Konferencja wychowawców świetlic w KPCEN w Bydgoszczy

Logotyp KPCEN w Bydgoszczy

W dniach  13 i 14 września br.,  w Kujawsko-Pomorskim  Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy odbyły się konferencje dla wychowawców świetlic, których  organizatorką była Izabela Nowakowska  nauczyciel – konsultant.

Czytaj więcej

Konferencje dla kadry kierowniczej oraz specjalistów szkół i placówek

Logo KPCEN we Włocławku

We wrześniu Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku prowadzi cykl konferencji „Wsparcie wychowawcze i psychoprofilaktyczne po powrocie do szkół”. Konferencje są organizowane we współpracy z organami prowadzącymi. Zapraszamy kadrę kierowniczą i specjalistów szkół i placówek.

Czytaj więcej

Aktywnie z początkiem września

Logotyp - Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu

Od początku nowego roku szkolnego 2021/2022 nasze działania potwierdzają, że hasło „KPCEN w Toruniu to solidność, wsparcie, przyszłość” idealnie oddaje charakter naszej placówki.

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone