Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

  • Start
  • Informacje Departamentu

Informacje Departamentu

ZAPROJEKTUJ I WYDRUKUJ MODEL 3D

Logotyp KPCEN w Bydgoszczy

Przypominamy, że do 19 grudnia czekamy na prace konkursowe realizowane w ramach Wojewódzkiego Konkursu Trzeci wymiar edukacji ogłoszonego przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy.

Czytaj więcej

Szuflada Mickiewicza, czyli o lirykach lozańskich (i nie tylko)

Szuflada Mickiewicza - grafika

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu serdecznie zaprasza do udziału w wykładzie online: Szuflada Mickiewicza, czyli o lirykach lozańskich (i nie tylko), który odbędzie się 5 grudnia 2022 r. (poniedziałek) o godz. w 16:00-17:00. Wygłosi go dr hab. Paulina Abriszewska, prof. UMK.

Czytaj więcej

Jak ważna jest „Profilaktyka, która onkologii dotyka”? Relacja z konferencji

Baner: Profilaktyka, która onkologii dotyka

Za nami wydarzenie poruszające ważny temat – konferencja „Profilaktyka, która onkologii dotyka” zorganizowana przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu i Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, objęta honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego odbyła się 18 listopada 2022 r. w Centrum Dialogu w Toruniu.

Czytaj więcej

Wernisaż wystawy „Kijów, miasto sprzed wojny” w KPCEN we Włocławku

Prelekcja Marka Czarneckiego

Do Włocławka - z inicjatywy Teresy Marek, wicedyrektor Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku - przybyła, prezentowana wcześniej w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, wystawa fotograficzna „Kijów, miasto sprzed wojny”.

Czytaj więcej

III edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego z cyklu „Polska literatura dziecięca i młodzieżowa w ilustracji” pn. „Czytając Mickiewicza”

Logotyp - Biblioteka Pedagogiczna  im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu zaprasza dzieci i młodzież z województwa kujawsko-pomorskiego do udziału w III edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego z cyklu „Polska literatura dziecięca i młodzieżowa w ilustracji”.

Czytaj więcej

Przestrzenie migracji – konferencja

Baner: Przestrzenie migracji - konferencja hybrydowa zorganizowana w ramach Międzynarodowego Dnia Tolerancji. 16.11.2022 w godzinach 13-15

"Przestrzenie migracji" to temat konferencji jaką Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku zorganizowało z okazji Międzynarodowego Dnia Tolerancji. Wyjątkowi goście i prelegenci poruszyli wiele ważnych dla kształtowania postaw dzieci i młodzieży aspektów, zarówno w kontekście historycznym, jak i współczesnych wydarzeń.

Czytaj więcej

Praca z uczniem zdolnym i wymagającym wsparcia

Logo KPCEN w Bydgoszczy

Doradcy metodyczni do spraw języków obcych z KPCEN w Bydgoszczy zorganizowali warsztaty dla nauczycieli szkół podstawowych województwa kujawsko-pomorskiego pod nazwą ,,Praca  z uczniem zdolnym i wymagającym wsparcia. Adaptacja programu nauczania do potrzeb grupy’’.

Czytaj więcej

Edukacja - Inspiracja

Logo KPCEN w Bydgoszczy

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zaprasza nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych na szkolenie online Edukacja - Inspiracja. Zajęcia odbędą się 24 listopada o godz. 16.00 na platformie ClickMeeting.

Czytaj więcej

Projekt edukacyjny "Czytając Mickiewicza"

obraz olejny „Koncert Jankiela” Jana Czesława Moniuszki (1853-1908)

W bieżącym roku szkolnym Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej realizuje kolejny projekt edukacyjny, którego głównym celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w konkursie „Oni tworzyli naszą historię”

Woj. Konkurs im. E. Zawackiej – prace uczestników konkursu – zdj. Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu

Jesteś uczniem klasy VII, VIII szkoły podstawowej lub uczniem liceum, technikum lub szkoły branżowej z województwa kujawsko-pomorskiego, to zapraszamy Cię do wzięcia udziału w piętnastej edycji Wojewódzkiego Konkursu im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej „Oni tworzyli naszą historię”. Organizatorami konkursu są: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, Fundacja Generał Elżbiety Zawackiej, Archiwum i Muzeum Pomorskie AK oraz Wojskowej Służby Polek w Toruniu.

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone