Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr
Szukaj

  • Start
  • Edukacja
  • KURS KWALIFIKACYJNY W ZAKRESIE WCZESNEGO NAUCZANIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

KURS KWALIFIKACYJNY W ZAKRESIE WCZESNEGO NAUCZANIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Logotyp KPCEN w Bydgoszczy

25 maja 2019, grupa nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej otrzymała świadectwa ukończenia kursu kwalifikacyjnego w zakresie wczesnego nauczania języka angielskiego, zorganizowanego przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy.

 

Słuchaczki pozytywnie zaliczyły wymagane programem kursu zajęcia językowe i metodyczne oraz odbyły praktyki pedagogiczne, podczas których obserwowały i samodzielnie prowadziły zajęcia językowe z dziećmi, a także przygotowały nauczycielskie portfolia z materiałami dydaktycznymi. Absolwentki kursu napisały również autorskie prace zaliczeniowe na ciekawe tematy z zakresu wczesnej metodyki nauczania języka angielskiego. Kurs zakończył się egzaminem, podczas którego słuchaczki, w języku angielskim, odpowiadały na pytania związane z pracą dydaktyczną nauczyciela języka angielskiego w przedszkolu i edukacji wczesnoszkolnej.

 

Serdecznie gratulujemy absolwentkom kursu. Życzymy wielu sukcesów i satysfakcji w pracy dydaktycznej z dziećmi.

 

Jednocześnie zapraszamy zainteresowanych uczestnictwem w kursie kwalifikacyjnym w zakresie wczesnego nauczania języka angielskiego w roku szkolnym 2019/2020.

 

Kontakt: Justyna Adamska – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 52 349 31 50, wew. 45

 

Oprac. Justyna Adamska

Foto Jan Szczepańczyk

 

Absolwentki i wykładowczynie kursu kwalifikacyjnego w zakresie wczesnego nauczania języka angielskiego - KPCEN w Bydgoszczy

 

 

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone