Aktualności

Fot. Andrzej Goiński/UMWKP
Fot. Andrzej Goiński/UMWKP

Upominki dla naszych seniorów

W okresie Świąt Bożego Narodzenia pamiętamy o stuletnich i starszych mieszkańcach naszego województwa. Wszystkim uhonorowanym marszałkowskim medalem Unitas Durat Palatinatus Cuiaviano-Pomeraniensis przekazaliśmy świąteczne życzenia i paczki, które dostarczyliśmy do ich domów. W akcję zaangażowali się zarówno członkowie zarządu jak i radni województwa.

 

– Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Przy tak ważnej okazji pamiętamy o najstarszych mieszkańcach Kujaw i Pomorza, chcemy tą pamięć okazać poprzez przekazanie im upominków i życzeń. Wszystkim życzę zdrowych, radosnych świąt, spędzonych ciepłej, rodzinnej atmosferze – życzy marszałek Piotr Całbecki.

 

Paczki wręczane wszystkim uhonorowanym zawierały naturalne, regionalne produkty od rolników zaopatrujących sklep Lokalna Żywność, kosmetyki z naszej spółki Uzdrowisko Ciechocinek i płytę z kolędami.

 

Rodziny mieszkańców regionu, którzy w 2024 roku kończą sto lat, a także starszych, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 56 62 18 344 i adresem e-mail: stulatkowie@kujawsko-pomorskie.pl. Więcej informacji na naszej stronie internetowej w zakładce Rówieśnicy Niepodległej.

 

Czytaj także:

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

28 grudnia 2023 r.