Aktualności

Spotkanie z seniorami w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej Goiński
Spotkanie z seniorami w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej Goiński

Z seniorami przy opłatku

Marszałek Piotr Całbecki oraz przewodniczący sejmiku Ryszard Bober podjęli 20 grudnia w Urzędzie Marszałkowskim członków klubu seniora „Zacisze” przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Kopernik” w Toruniu. Podczas świątecznego spotkania był czas na kolędowanie, składanie życzeń i wzajemne łamanie się opłatkiem.

 

– Życzę Państwu błogosławionych, radosnych świąt Bożego Narodzenia. Aby wszyscy, na których czekacie w Wigilię dojechali na czas. Abyśmy mogli  przy wigilijnym stole szczerze złożyć sobie życzenia zdrowia i pomyślności – powiedział marszałek Piotr Całbecki. Gospodarz regionu złożył też życzenia wszystkim członkom Spółdzielni Mieszkaniowej „Kopernik”.

 

– Witam serdecznie Państwa w tym szczególnym okresie, w którym obchodzimy także setną rocznicę odzyskania niepodległości. Dziękujemy wszystkim osobom, które przez lata swojej pracy przyczynili się do tego, że nasza ojczyzna tak pięknie się rozwijała, że nasze województwo jest takie jakie jest. Żyjemy w pięknym mieście i województwie. A to Państwa zasługa – dodał przewodniczący sejmiku województwa Ryszard Bober.

 

– Nasz osiedlowy klub działa od 15 lat. Spotykamy się regularnie, w programie naszej działalności są spotkania biesiadne, różne uroczystości jak Wigilia, Dzień Babci, Dzień Seniora, wyjazdy turystyczne, przeglądy slajdów z podróży po całym świecie oraz to wszystko, czym interesują się seniorzy. Cieszymy się, że możemy dzisiaj wspólnie zaśpiewać kolędę, złożyć życzenia i przełamać się opłatkiem –  powiedziała opiekun klubu Halina Chłodzińska, która odczytała też przygotowane przez seniorów specjalne życzenia dla marszałka województwa.

 

Informacja o wsparciu samorządu województwa dla seniorów

Zakładka „Nasze Święta”

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

20 grudnia 2018 r.

Ostatnia aktualizacja: 21 grudnia 2018 r.

 

Spotkanie z seniorami w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiSpotkanie z seniorami w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiSpotkanie z seniorami w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiSpotkanie z seniorami w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiSpotkanie z seniorami w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiSpotkanie z seniorami w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiSpotkanie z seniorami w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiSpotkanie z seniorami w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiSpotkanie z seniorami w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiSpotkanie z seniorami w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej Goiński