Aktualności

Regionalna sieć obsługi inwestora – konferencja podsumowująca, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKP
Regionalna sieć obsługi inwestora – konferencja podsumowująca, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKP

Inwestorzy powinni być zadowoleni

Z udziałem członka zarządu województwa Sławomira Kopyścia odbyła się wczoraj (21 czerwca) w Toruniu konferencja podsumowująca firmowany przez marszałkowską administrację województwa projekt zmierzający do stworzenia regionalnej sieci profesjonalnych samorządowych instytucji obsługi inwestora.

 

W projekcie, na który złożyły się audyt diagnostyczny, dzielenie się know-how i szkolenia dla pracowników, uczestniczyło 80 miast i gmin w całym województwie. Efektem jest profesjonalizacja kadr i procedur oraz wewnątrzregionalna współpraca w tym zakresie. Przedsięwzięcie koordynowało Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów w Departamencie Współpracy Zagranicznej i Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego.

 

Wśród tematów konferencji znalazły się m.in. strategiczne podejście do zarządzania rozwojem gospodarczym i szanse kujawsko-pomorskich gmin na pozyskanie inwestorów; w gronie prelegentów był m.in. dyrektor Dionizy Smoleń z renomowanej firmy audytorsko-konsultingowej PwC, będącej częścią globalnego giganta PricewaterhouseCoopers.

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

21 czerwca 2022 r.

Ostatnia aktualizacja: 22 czerwca 2022 r.

 

Regionalna sieć obsługi inwestora – konferencja podsumowująca, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKPRegionalna sieć obsługi inwestora – konferencja podsumowująca, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKPRegionalna sieć obsługi inwestora – konferencja podsumowująca, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKPRegionalna sieć obsługi inwestora – konferencja podsumowująca, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKPRegionalna sieć obsługi inwestora – konferencja podsumowująca, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKP