Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

Koronawirus

INFORMACJA

Gala wręczenia tegorocznych nagród sportowych odbędzie się we wtorek 27 lutego 2018 r. o godzinie 11.00 w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Bema w Toruniu (sala rozgrzewkowa).

 

Wypłata nagrody w dniu wręczenia w kasie urzędu marszałkowskiego następuje tylko na podstawie czytelnie wypełnionego  „Oświadczenia do PIT” oraz dokumentu potwierdzającego tożsamość po uroczystości tj. po godz.13.00.

 

Odbiór gotówki po dniu 27.02.2018 r. może nastąpić tylko po uprzednim umówieniu terminu odbioru z pracownikami Departamentu Sportu i Turystyki - Anna Sawka i Partycja Majchrzak. 

 

W przypadku gdy nagroda ma zostać przelana na rachunek bankowy, prosimy o przekazanie lub przesłanie na adres urzędu czytelnie wypełnionego „Oświadczenia PIT” ze wskazaniem rachunku bankowego na który należy przelać środki oraz właściciela tego rachunku. Dokumenty oraz wykaz nagrodzonych znajduje się na stronie: 
http://kujawsko-pomorskie.pl/sport-nagrody 

W przypadku gdy nagrodzony jest rezydentem innego kraju należy w „oświadczeniu” wpisać dodatkowo następującego informacje:

  1. Imię matki i ojca,
  2. Datę i miejsce urodzenia nagrodzonego,
  3. Numer identyfikacyjny podatnika,
  4. Rodzaj numeru identyfikacyjnego (dokumentu stwierdzającego tożsamość),
  5. Kraj wydania numeru identyfikacyjnego,
  6. Adres na jaki należy wysłać rozliczenie roczne PIT

 

Obowiązuje strój galowy, bądź sportowy klubowy. Prosimy o potwierdzenie obecności nagrodzonych, bądź przedstawicieli klubu do dnia 22 lutego 2017 r. do godziny 13.30

 

Anna Sawka: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel: 604 086 278

Patrycja Majchrzak: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel 571 293 030

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone