Zdrowie

Zlecenia na testy Covid-19 dla pracowników podmiotów leczniczych – kolejny etap

Rozpoczyna się kolejna tura testów laboratoryjnych na obecność koronawirusa dla pracowników podmiotów leczniczych, w ramach projektu pn.: „Ograniczenie negatywnych skutków COVID-19 poprzez działania profilaktyczne i zabezpieczające skierowane do służb medycznych”. W związku z prowadzonymi szczepieniami, testowaniu mogą poddać się osoby, które do dnia wykonania testu nie zostały zaszczepione lub zostały zaszczepione wyłącznie pierwszą dawką szczepionki.

 

W celu zgłoszenia należy przesłać na adres: testy-covid@kujawsko-pomorskie.pl wypełniony i podpisany przez uprawnioną osobę, załączony formularz zgłoszeniowy – formularz Word; formularz PDF.

Zasady dotyczące testowania zawiera „Strategia działania w zakresie wykonywania testów w diagnostyce Covid-19 (poza systemem NFZ) w województwie kujawsko-pomorskim dla pracowników podmiotów leczniczych” –  tutaj.

Po złożeniu zgłoszenia zostanie ono ocenione i przekazane do jednostki testującej, która skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia szczegółów testowania.

Zapraszamy do składania zgłoszeń.