Sprawy społeczne

„Święto Rodziny”, Toruń 22.10.2021 r., fot. Departament Spraw Społecznych i Zdrowia
„Święto Rodziny”, Toruń 22.10.2021 r., fot. Departament Spraw Społecznych i Zdrowia

„ŚWIĘTO RODZINY” WE WŁOCŁAWKU – REKRUTACJA TRWA

Departament Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu we współpracy z fundacją „Rodzice Dzieciom Fundacja Dobrej Edukacji” zaprasza na spotkanie dla rodzin pn. „Święto Rodziny”, które odbędzie się w dniu 28 maja 2022 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego przy ul. Bechiego 2 we Włocławku.

 

Będzie to okazja do rodzinnego spędzenia czasu, ale także do wysłuchania szeregu wystąpień specjalistów pracujących na co dzień z rodzinami. Pośród poruszanych tematów znajdą się zagadnienia dotyczące sposobów rozwijania swojego macierzyństwa i ojcostwa oraz warsztaty na temat wyzwań wychowania dzieci. Oprócz zajęć grupowych będzie także możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji i porady doradcy wychowawczego – psychologa, terapeuty.

 

Dodatkowo, poza zajęciami tylko dla rodziców, przygotowane zostaną animacje dla dzieci oraz aktywności, w których będą mogły wziąć udział całe rodziny, m.in. piłkarzyki (profesjonalne stoły do mini-turnieju drużyn rodzinnych) i rodzinny turniej dart’a, modelarstwo, planszówki czy makramy.

 

Z uwagi na limit osób w niektórych konkurencjach należy zarejestrować się online.

 

Link do rejestracji: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfGkQAkLJ8lsItTRvJ-oT2w93xVbIZp9FEbVg2mwDDZjYdjlA/viewform?fbclid=IwAR2VxdFdgMFc_lIq8yUCXrUYZzEICNcMXi0hCJ-XrfmyOUTZehXgi3SYlk4

 

To będzie druga edycja wydarzenia. Wcześniej, „Święto Rodziny” odbyło się dniach 22-23 października 2021 r. w Toruniu w salach Młyna Wiedzy.