Sprawy społeczne

Dzień Babci i Dzień Dziadka, autor: Szymon Zdziebło
Dzień Babci i Dzień Dziadka, autor: Szymon Zdziebło

Spotkanie z Seniorami

20 stycznia 2016 r. z okazji obchodów Dnia Babci i Dnia Dziadka odbyło się spotkanie Pana Piotra Całbeckiego Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego z Seniorami z naszego regionu. W organizowanym seminarium nt. nowych możliwości i form współpracy w działalności na rzecz Seniorów, goście mieli okazję wysłuchać wykładu profesora Wojciecha Gulina pt. Aktywność w wieku senioralnym – mit czy rzeczywistość?

 

Zaproszenia na tegoroczne spotkanie skierowano m.in. do przedstawicieli wszystkich działających w Kujawsko-Pomorskiem Gminnych Rad Seniora. Była to zatem doskonała okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy. Była to również szansa na wspólne świętowanie najmłodszych mieszkańców naszego województwa z najstarszymi, ponieważ spotkanie zakończył występ pt. „Powróćmy jak za dawnych lat…” w wykonaniu dzieci z oddziałów przedszkolnych Zespołu Szkół nr 16 w Toruniu.

 

Dzień Babci i Dzień Dziadka, autor: Szymon ZdziebłoDzień Babci i Dzień Dziadka, autor: Szymon ZdziebłoDzień Babci i Dzień Dziadka, autor: Szymon ZdziebłoDzień Babci i Dzień Dziadka, autor: Szymon ZdziebłoDzień Babci i Dzień Dziadka, autor: Szymon ZdziebłoDzień Babci i Dzień Dziadka, autor: Szymon ZdziebłoDzień Babci i Dzień Dziadka, autor: Szymon ZdziebłoDzień Babci i Dzień Dziadka, autor: Szymon ZdziebłoDzień Babci i Dzień Dziadka, autor: Szymon ZdziebłoDzień Babci i Dzień Dziadka, autor: Szymon ZdziebłoDzień Babci i Dzień Dziadka, autor: Szymon ZdziebłoDzień Babci i Dzień Dziadka, autor: Szymon ZdziebłoDzień Babci i Dzień Dziadka, autor: Szymon ZdziebłoDzień Babci i Dzień Dziadka, autor: Szymon ZdziebłoDzień Babci i Dzień Dziadka, autor: Szymon Zdziebło