Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO) potrzebujemy zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies Dowiedz się więcej na temat polityki cookies
Klikając przycisk „Przejdź dalej” lub zamykając to okno za pomocą przycisku „x” wyrażasz zgodę na zasadach określonych poniżej:
Zgadzam się na przechowywanie w urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania przez ze mnie z produktów i usług świadczonych drogą elektroniczną w ramach stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w tym także informacji oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach dostosowania do potrzeb poprawy bezpieczeństwa, statystycznych i reklamowych. Możesz zmienić ustawienia obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Korzystając z naszych stron bez zmiany tych ustawień wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej na temat ochrony danych osobowych

Zakmnij Zakmnij
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

Loading script and Flickr images

Radni Województwa

Radni Sejmiku I kadencji (1998-2002)

  • Waldemar Achramowicz
  • Jan Adamiak
  • Lucyna Andrysiak
  • Jan Ardanowski
  • Renata Basta
  • Grzegorz Borek
  • Stefan Borkowicz
  • Ryszard Borowski
  • Włodzimierz Buczkowski
  • Jan Budny
  • Robert Cieśliński
  • Wacław Derlicki
  • Alicja Dolecka
  • Marek Domżała
  • Krystyna Dowgiałło
  • Bernard Gajewski
  • Grzegorz Gruszka
  • Barbara Hyla-Makowska
  • Roman Jasiakiewicz
  • Andrzej Jedynak
  • Janusz Kaczmarek
  • Roman Kannenberg
  • Jerzy Kolanowski
  • Bartłomiej Kołodziej
  • Mirosław Krajewski
  • Władysław Kubiak
  • Maria Kurnatowska
  • Marianna Kurowska
  • Zygmunt Kwiatkowski
  • Krystian Łuczak
  • Jan Wudniak
  • Robert Malinowski
  • Jacek Mazur
  • Jan Mazur
  • Stanisław Milczarek
  • Wojciech Mojzesowicz
  • Mieczysław Naparty
  • Wincenty Olszewski
  • Stanisław Pawlak
  • Tadeusz Rokoszewski
  • Henryk Sapalski
  • Adam Skowroński
  • Elżbieta Szparaga
  • Bożesław Tafelski
  • Antoni Tokarczuk
  • Leszek Walczak
  • Andrzej Wybrański
  • Zdzisław Wycinek
  • Jerzy Zawadzki
  • Ryszard Zawiszewski

 

Radni Sejmiku II kadencji (2002-2006)

  • Waldemar Achramowicz
  • Lucyna Andrysiak
  • Stefan Borkowicz
  • Piotr Całbecki
  • Marek Domżała
  • Andrzej Dorszewski
  • Maciej Eckardt
  • Marek Kalinowski
  • Domicela Kopaczewska
  • Władysław Kubiak
  • Teresa Kucharska
  • Stanisława Kuffel
  • Maria Kurnatowska
  • Zygmunt Kwiatkowski
  • Dariusz Łyjak
  • Teresa Marmucka-Lalka
  • Kamil Matuszewski
  • Maciej Mojzesowicz
  • Jerzy Ortmann
  • Regina Ostrowska
  • Piotr Ostrowski
  • Stanisław Pawlak
  • Roman Pawłowski
  • Wojciech Szczupakowski
  • Jan Szopiński
  • Bolesław Szulc
  • Maciej Świątkowski
  • Roman Trybuła
  • Marek Wiśniewski
  • Tadeusz Zaparuszewski
  • Jerzy Zawadzki
  • Ryszard Zawiszewski
  • Lech Zdrojewski

 

Radni Sejmiku III kadencji (2006-2010)

  • Waldemar Achramowicz
  • Lucyna Andrysiak
  • Adam Banaszak
  • Ryszard Bober
  • Marek Bruzdowicz
  • Piotr Całbecki
  • Stanisław Drozdowski
  • Włodzisław Giziński
  • Marian Gołębiewski
  • Ryszard Grobelski
  • Paweł Jankiewicz
  • Wojciech Jaranowski
  • Marek Kazimierski
  • Leszek Kawski
  • Paweł Kiszka
  • Aleksander Kmiećkowiak
  • Andrzej Kobiak
  • Sławomir Kopyść
  • Iwona Kozłowska
  • Adam Kroll
  • Bogdan Lewandowski
  • Bartosz Nowacki
  • Silvana Oczkowska
  • Regina Ostrowska
  • Stanisław Pawlak
  • Leszek Pluciński
  • Józef Rogacki
  • Grzegorz Schreiber
  • Krzysztof Sikora
  • Jan Szopiński
  • Piotr Wolski
  • Lech Zdrojewski
  • Paweł Zgórzyński

 

Radni Sejmiku IV kadencji (2010-2014)

  • Lucyna Andrysiak
  • Adam Banaszak
  • Ryszard Bober
  • Piotr Całbecki
  • Grzegorz Gaca
  • Jacek Gajewski
  • Ryszard Grobelski
  • Edward Hartwich
  • Dorota Jakuta
  • Wojciech Jaranowski
  • Barbara Kania
  • Paweł Knapik
  • Sławomir Kopyść
  • Elżbieta Krzyżanowska
  • Dariusz Kurzawa
  • Ewa Łapińska
  • Krystian Łuczak
  • Janusz Niedźwiecki
  • Marek Nowak
  • Silvana Oczkowska
  • Stanisław Pawlak
  • Elżbieta Piniewska
  • Leszek Pluciński
  • Przemysław Przybylski
  • Józef Rogacki
  • Zbigniew Socha
  • Maciej Świątkowski
  • Mariusz Trąbczyński
  • Jan Wadoń
  • Marek Witkowski
  • Tadeusz Zaborowski
  • Paweł Zgórzyński
  • Wiesław Żórawski

 

Radni Sejmiku V kadencji (2014-2018)

  • Adam Banaszak
  • Ryszard Bober
  • Piotr Całbecki
  • Marek Domżała
  • Jacek Gajewski
  • Marek Hildebrandt
  • Dorota Jakuta
  • Anna Janosz
  • Wojciech Jaranowski
  • Roman Jasiakiewicz
  • Jarosław Katulski
  • Ryszard Kierzek
  • Agnieszka Kłopotek
  • Paweł Knapik
  • Sławomir Kopyść
  • Michał Krzemkowski
  • Dariusz Kurzawa
  • Jacek Kuźniewicz
  • Piotr Kwiatkowski
  • Katarzyna Lubańska
  • Marek Nowak
  • Eligiusz Patalas
  • Stanisław Pawlak
  • Elżbieta Piniewska
  • Leszek Pluciński
  • Piotr Pręgowski
  • Przemysław Przybylski
  • Waldemar Przybyszewski
  • Maciej Świątkowski
  • Andrzej Walkowiak
  • Marek Witkowski
  • Tadeusz Zaborowski
  • Paweł Zgórzyński

 

Radni Sejmiku VI kadencji (2018-2023)

  • Adam Banaszak
  • Ryszard Bober
  • Piotr Całbecki
  • Jacek Chmarzyński
  • Michał Czepek
  • Konstanty Dombrowicz
  • Jacek Gajewski
  • Jerzy Gawęda
  • Marek Hildebrandt
  • Wojciech Jaranowski
  • Roman Jasiakiewicz
  • Aneta Jędrzejewska
  • Jarosław Katulski
  • Agnieszka Kłopotek
  • Sławomir Kopyść
  • Łukasz Krupa
  • Michał Krzemkowski
  • Dariusz Kurzawa
  • Katarzyna Lubańska
  • Robert Malinowski
  • Zbigniew Ostrowski
  • Stanisław Pawlak
  • Elżbieta Piniewska
  • Leszek Pluciński
  • Tadeusz Pogoda
  • Przemysław Przybylski
  • Rafał Sobolewski
  • Wojciech Szczęsny
  • Małgorzata Taranowicz
  • Maciej Świątkowski
  • Marek Witkowski

 

BIP Kujawsko-Pomorskie konstelacje dobrych miejsc