Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr
Szukaj
  • Start
  • Radni Województwa

Radni Województwa

Radni Sejmiku I kadencji (1998-2002)

  • Waldemar Achramowicz
  • Jan Adamiak
  • Lucyna Andrysiak
  • Jan Ardanowski
  • Renata Basta
  • Grzegorz Borek
  • Stefan Borkowicz
  • Ryszard Borowski
  • Włodzimierz Buczkowski
  • Jan Budny
  • Robert Cieśliński
  • Wacław Derlicki
  • Alicja Dolecka
  • Marek Domżała
  • Krystyna Dowgiałło
  • Bernard Gajewski
  • Grzegorz Gruszka
  • Barbara Hyla-Makowska
  • Roman Jasiakiewicz
  • Andrzej Jedynak
  • Janusz Kaczmarek
  • Roman Kannenberg
  • Jerzy Kolanowski
  • Bartłomiej Kołodziej
  • Mirosław Krajewski
  • Władysław Kubiak
  • Maria Kurnatowska
  • Marianna Kurowska
  • Zygmunt Kwiatkowski
  • Krystian Łuczak
  • Jan Wudniak
  • Robert Malinowski
  • Jacek Mazur
  • Jan Mazur
  • Stanisław Milczarek
  • Wojciech Mojzesowicz
  • Mieczysław Naparty
  • Wincenty Olszewski
  • Stanisław Pawlak
  • Tadeusz Rokoszewski
  • Henryk Sapalski
  • Adam Skowroński
  • Elżbieta Szparaga
  • Bożesław Tafelski
  • Antoni Tokarczuk
  • Leszek Walczak
  • Andrzej Wybrański
  • Zdzisław Wycinek
  • Jerzy Zawadzki
  • Ryszard Zawiszewski

 

Radni Sejmiku II kadencji (2002-2006)

  • Waldemar Achramowicz
  • Lucyna Andrysiak
  • Stefan Borkowicz
  • Piotr Całbecki
  • Marek Domżała
  • Andrzej Dorszewski
  • Maciej Eckardt
  • Marek Kalinowski
  • Domicela Kopaczewska
  • Władysław Kubiak
  • Teresa Kucharska
  • Stanisława Kuffel
  • Maria Kurnatowska
  • Zygmunt Kwiatkowski
  • Dariusz Łyjak
  • Teresa Marmucka-Lalka
  • Kamil Matuszewski
  • Maciej Mojzesowicz
  • Jerzy Ortmann
  • Regina Ostrowska
  • Piotr Ostrowski
  • Stanisław Pawlak
  • Roman Pawłowski
  • Wojciech Szczupakowski
  • Jan Szopiński
  • Bolesław Szulc
  • Maciej Świątkowski
  • Roman Trybuła
  • Marek Wiśniewski
  • Tadeusz Zaparuszewski
  • Jerzy Zawadzki
  • Ryszard Zawiszewski
  • Lech Zdrojewski

 

Radni Sejmiku III kadencji (2006-2010)

  • Waldemar Achramowicz
  • Lucyna Andrysiak
  • Adam Banaszak
  • Ryszard Bober
  • Marek Bruzdowicz
  • Piotr Całbecki
  • Stanisław Drozdowski
  • Włodzisław Giziński
  • Marian Gołębiewski
  • Ryszard Grobelski
  • Paweł Jankiewicz
  • Wojciech Jaranowski
  • Marek Kazimierski
  • Leszek Kawski
  • Paweł Kiszka
  • Aleksander Kmiećkowiak
  • Andrzej Kobiak
  • Sławomir Kopyść
  • Iwona Kozłowska
  • Adam Kroll
  • Bogdan Lewandowski
  • Bartosz Nowacki
  • Silvana Oczkowska
  • Regina Ostrowska
  • Stanisław Pawlak
  • Leszek Pluciński
  • Józef Rogacki
  • Grzegorz Schreiber
  • Krzysztof Sikora
  • Jan Szopiński
  • Piotr Wolski
  • Lech Zdrojewski
  • Paweł Zgórzyński

 

Radni Sejmiku IV kadencji (2010-2014)

  • Lucyna Andrysiak
  • Adam Banaszak
  • Ryszard Bober
  • Piotr Całbecki
  • Grzegorz Gaca
  • Jacek Gajewski
  • Ryszard Grobelski
  • Edward Hartwich
  • Dorota Jakuta
  • Wojciech Jaranowski
  • Barbara Kania
  • Paweł Knapik
  • Sławomir Kopyść
  • Elżbieta Krzyżanowska
  • Dariusz Kurzawa
  • Ewa Łapińska
  • Krystian Łuczak
  • Janusz Niedźwiecki
  • Marek Nowak
  • Silvana Oczkowska
  • Stanisław Pawlak
  • Elżbieta Piniewska
  • Leszek Pluciński
  • Przemysław Przybylski
  • Józef Rogacki
  • Zbigniew Socha
  • Maciej Świątkowski
  • Mariusz Trąbczyński
  • Jan Wadoń
  • Marek Witkowski
  • Tadeusz Zaborowski
  • Paweł Zgórzyński
  • Wiesław Żórawski

 

Radni Sejmiku V kadencji (2014-2018)

  • Adam Banaszak
  • Ryszard Bober
  • Piotr Całbecki
  • Marek Domżała
  • Jacek Gajewski
  • Marek Hildebrandt
  • Dorota Jakuta
  • Anna Janosz
  • Wojciech Jaranowski
  • Roman Jasiakiewicz
  • Jarosław Katulski
  • Ryszard Kierzek
  • Agnieszka Kłopotek
  • Paweł Knapik
  • Sławomir Kopyść
  • Michał Krzemkowski
  • Dariusz Kurzawa
  • Jacek Kuźniewicz
  • Piotr Kwiatkowski
  • Katarzyna Lubańska
  • Marek Nowak
  • Eligiusz Patalas
  • Stanisław Pawlak
  • Elżbieta Piniewska
  • Leszek Pluciński
  • Piotr Pręgowski
  • Przemysław Przybylski
  • Waldemar Przybyszewski
  • Maciej Świątkowski
  • Andrzej Walkowiak
  • Marek Witkowski
  • Tadeusz Zaborowski
  • Paweł Zgórzyński

 

Radni Sejmiku VI kadencji (2018-2023)

  • Adam Banaszak
  • Ryszard Bober
  • Piotr Całbecki
  • Jacek Chmarzyński
  • Michał Czepek
  • Konstanty Dombrowicz
  • Jacek Gajewski
  • Jerzy Gawęda
  • Marek Hildebrandt
  • Wojciech Jaranowski
  • Roman Jasiakiewicz
  • Aneta Jędrzejewska
  • Jarosław Katulski
  • Agnieszka Kłopotek
  • Sławomir Kopyść
  • Łukasz Krupa
  • Michał Krzemkowski
  • Dariusz Kurzawa
  • Katarzyna Lubańska
  • Robert Malinowski
  • Zbigniew Ostrowski
  • Stanisław Pawlak
  • Elżbieta Piniewska
  • Leszek Pluciński
  • Tadeusz Pogoda
  • Przemysław Przybylski
  • Rafał Sobolewski
  • Wojciech Szczęsny
  • Małgorzata Taranowicz
  • Maciej Świątkowski
  • Marek Witkowski

 

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone